Sezon na prezenty – warsztaty rodzinne w Muzeum Miasta Gdyni

Muzeum Miasta Gdyni, Zawiszy Czarnego, Gdynia mapa

sobota 10.12.2016

sezon-na-prezenty-mikolajki

Najprzyjemniejszy czas w roku: rodzinnych spotkań, upragnionego odpoczynku, pysznego jedzenia i prezentów już niebawem! Nasze domy wypełnią smakowite zapachy, dekoracje, rodzinne tradycje i zwyczaje.

W Muzeum Miasta Gdyni otwieramy świąteczny warsztat i jak co roku zapraszamy do nas na przedświąteczne przygotowania! Zadbaliśmy o to, by w opracowanych specjalnie na tę okazję warsztatach czuć było świąteczną atmosferę! Wystarczy odrobina fantazji by wspólnie z nami nastroić się na nadchodzącą Gwiazdkę. Wspólnie stworzymy ozdoby, przygotujemy prezenty i dopilnujemy, by bożonarodzeniowe drzewko było najpiękniejsze.
Świątecznych inspiracji będziemy szukać w miejscach niezwykłych: kto powiedział, że w głębiach oceanów brak ducha świąt? Używając stempelków i wyobraźni przygotujemy girlandy, które udekorują nasze domy.


I… Ogłaszamy też akcję: choinka!
Zachęcamy, aby przygarnąć drzewka i podczas dwóch warsztatów przygotować dla nich specjalne oświetlenie, a także ozdoby. Dekorowanie choinek to długi proces, dlatego liczymy na Waszą obecność na dwóch choinkowych warsztatach. Każde drzewko – gotowe i przystrojone – będzie można zabrać ze sobą do domu, by cieszyły oczy wszystkich domowników.
Poczujmy wspólnie tę szczególną, zimową atmosferę!

Terminy warsztatów:
10 XII 2016 r. – Zimowe dekoracje
17 XII 2016 r. – Domowe sposoby (Akcja Choinka)

Warsztaty zaczynają się zawsze o godz. 11:00 i trwają ok. dwóch godzin. Z powodu ograniczonej liczby miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: edukacja@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37. Koszt udziału w warsztatach: 15 zł od uczestnika, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Sezon na prezenty – warsztaty rodzinne w Muzeum Miasta Gdyni

Muzeum Miasta Gdyni

Na styku morza i lądu stoi nowoczesny budynek z jasnego piaskowca formą przypominający statek - to nowa siedziba Muzeum Miasta Gdyni otwarta uroczyście 16.11.2007 r. w obecności ówczesnego Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Wydarzenie to zakończyło …

Więcej

Adres:

Muzeum Miasta Gdyni
ul. Zawiszy Czarnego 1
81 - 374 Gdynia


Kontakt:

58 / 66 20 910; 58 / 71 11 245
sekretariat@muzeumgdynia.pl
http://www.muzeumgdynia.pl
facebook