Sezon na prezenty – warsztaty rodzinne w Muzeum Miasta Gdyni

Muzeum Miasta Gdyni, Zawiszy Czarnego, Gdynia
📅 sobota 10.12.2016
sezon-na-prezenty-mikolajki
W Muzeum Miasta Gdyni otwieramy świąteczny warsztat i jak co roku zapraszamy do nas na przedświąteczne przygotowania! Zadbaliśmy o to, by w opracowanych specjalnie na tę okazję warsztatach czuć było świąteczną atmosferę! Wystarczy odrobina fantazji by wspólnie z nami nastroić się na nadchodzącą Gwiazdkę. Wspólnie stworzymy ozdoby, przygotujemy prezenty i dopilnujemy, by bożonarodzeniowe drzewko było najpiękniejsze.
Świątecznych inspiracji będziemy szukać w miejscach niezwykłych: kto powiedział, że w głębiach oceanów brak ducha świąt? Używając stempelków i wyobraźni przygotujemy girlandy, które udekorują nasze domy.

I… Ogłaszamy też akcję: choinka!
Zachęcamy, aby przygarnąć drzewka i podczas dwóch warsztatów przygotować dla nich specjalne oświetlenie, a także ozdoby. Dekorowanie choinek to długi proces, dlatego liczymy na Waszą obecność na dwóch choinkowych warsztatach. Każde drzewko – gotowe i przystrojone – będzie można zabrać ze sobą do domu, by cieszyły oczy wszystkich domowników.
Poczujmy wspólnie tę szczególną, zimową atmosferę!

Terminy warsztatów:
10 XII 2016 r. – Zimowe dekoracje
17 XII 2016 r. – Domowe sposoby (Akcja Choinka)

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

Warsztaty zaczynają się zawsze o godz. 11:00 i trwają ok. dwóch godzin. Z powodu ograniczonej liczby miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: edukacja@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37. Koszt udziału w warsztatach: 15 zł od uczestnika, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny.