Seria NITRO – resoraki idealne na upominek

poniedziałek 21.05.2018 do niedziela 27.05.2018

Seria NITRO – resoraki idealne na upominek

Untitled-1Amatorzy mini aut mogli dotąd tylko pomarzyć o tak bogatej ofercie jaką wprowadził na rynek dystrybutor Artyk. Poznajcie serie NITRO! Małe, poręczne, idealne do uchwycenia w dłoń, kolekcjonowania na półce czy schowania w kieszeń i zabrania ze sobą nawet na najkrótszą wycieczkę. RESORAKI! Obowiązkowa zabawki każdego chłopca, które przypadną do gustu wszystkim fanom motoryzacji bez względu na wiek.

Dzieciaki uwielbiają zabawy z wykorzystaniem wyobraźni, a także pasjami kolekcjonują różne przedmioty. Te powody połączone ze skrupulatnym odzwierciedleniem w miniaturowych pojazdach cech prawdziwych aut stoją chyba za sukcesem i ogromną skalą popularności resoraków. Niezmiennie od lat wybierają je do swoich zabaw chłopcy na całym świecie. Teraz nie będą mieli łatwego wyboru…

Kolekcja NITRO składa się z aż 6 wzorów pojazdów służbowych (tj. dźwigi, karetki, radiowozy, helikopter), 12 modeli sportowych wyścigówek, 8 wersji auto osobowych, 12 pozycji tzw. Aut gabarytowych (betoniarka, ciężarówka, wywrotka, tir…) A każdy z nich w symbolicznych cenach, które sprawiają, że powiększanie kolekcji staje się prostsze niż sądzisz. Jaki z tego wniosek?

Czas przygotować specjalną kolekcję do eksponowania bogatego asortymentu. I przezorny rodzic zawsze ubezpieczony – warto skryć kilka modeli NITRO do torebki w razie np. niespodziewanego stania z dzieckiem w korku lub kolejce. Z pewnością maluch doceni i będzie wdzięczny . Resorak to także świetny pomysł na mini nagrodę czy upominek.

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także