Seria figurek Wiltopia – zabawa i nauka w jednym!

poniedziałek 25.07.2022 do poniedziałek 01.08.2022

Seria figurek Wiltopia

Kolorowa seria „Wiltopia” prezentuje ekosystem lasu deszczowego w regionie Amazonii, którego istnienie jest kluczowe dla całej planety. Dzięki niej dzieci mogą poznać świat, w którym zwierzęta i przyroda są cenione i chronione. Figurki zwierząt w kieszonkowym formacie do kolekcjonowania gwarantują wspaniałą zabawę, zachęcając dzieci do poznawania i odkrywania egzotycznego świata.

Są to pierwsze zestawy ekologiczne od PLAYMOBIL – opakowania zestawów i pojedynczych figurek zwierząt wyprodukowane są z prawie 100 % tektury pochodzącej z recyklingu, a instrukcje montażu figurek z 100 % papieru z odzysku.

Interesująca dla dzieci – przyjazna dla środowiska
Niebieska planeta, na której żyjemy, ma już 4,6 miliarda lat. Jednak prawie codziennie odkrywane są kolejne nowe gatunki zwierząt i roślin. Fascynująca różnorodność fauny i flory na Ziemi zachwyca i inspiruje.
Dzięki nowej gamie produktów PLAYMOBIL Wiltopia dzieci odkrywają naszą planetę. Bez suchych faktów, z dużą ilością zabawy, którą gwarantują zestawy z ekologicznego materiału i niezmiennym dla Playmobil najwyższym standardem jakości.

Długotrwała jakość – przyjazna dla środowiska
Wiltopia to pierwsza gama produktów PLAYMOBIL, która jest wykonana średnio w ponad 80 procentach z materiałów z recyklingu. Do produkcji użyte zostały tworzywa sztuczne PCR – to znaczy tworzywa sztuczne, wytwarzane z odpadów pochodzących od konsumentów, które zostały ponownie wprowadzone do obiegu – a także tworzywa sztuczne pochodzenia biologicznego.
Wykorzystywanie procesu „nadawania nowego życia” materiałom już używanym w produkcji, przyczynia się do ochrony naszego środowisk naturalnego. W nowej serii „Wiltopia” Playmobil umiejętnie połączył ideę zrównoważonego rozwoju z najwyższą jakością wyprodukowanych zestawów.

Doskonała zabawa i możliwość kolekcjonowania
Seria Wiltopia przekazuje nam ideę dorastania w świecie, w którym zwierzęta i przyroda są szanowane i chronione. W tym celu niezbędny jest odpowiedni przekaz wiedzy – ponieważ tylko to, co dzieci wiedzą potrafią docenić i pokochać .

Od lipca w sprzedaży dostępnych jest 27 zestawów ze zwierzętami z całego świata, które w doskonały sposób łączą zabawę, przyjemność kolekcjonowania z dodatkową porcją wiedzy. Oprócz ruchomych figurek zwierząt, każdy zestaw zawiera kartę kolekcjonerską z interesującymi faktami na temat prezentowanego zwierzęcia. Umieszczony na karcie kolekcjonerskiej kod QR umożliwia uzyskanie dodatkowych informacji w dostępnej aplikacji.
Znaleźć tam można nie tylko audio z przystępnymi dla dzieci informacjami o ulubionym zwierzęciu, ale także dzięki technologii AR możliwa jest projekcja ulubionego zwierzęcia bezpośrednio w swoim pokoju.

Kto nie życzyłby sobie selfie z żyrafą?
Żyjemy w zapierającym dech w piersiach świecie z nieskończoną ilością form życia. Wiltopia nie tylko budzi i pogłębia fascynację niebieską planetą, ale w sposób przyjazny przekazuje wiedzę uświadamiając dzieciom jak bardzo jesteśmy w stanie poprzez nasze życie codzienne wpłynąć na ochronę środowiska naturalnego Ziemi. Fakt, iż zestawy zostały wyprodukowane w większości z innowacyjnych materiałów firmy Coolrec oraz pakiet informacji z możliwością dodatkowej zabawy, sprawia, że produkty tej serii są naprawdę wyjątkowe. Tak duży potencjał musi zostać wykorzystany także w przyszłości. Liczymy, że tak właśnie się stanie – to dobra wiadomość dla fanów PLAYMOBIL i nie tylko!

Zobacz serię  Wiltopia (playmobil.pl)

Wiltopia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:zabawazabawki