Sensoranki popołudniową porą dzieci 6 m-cy-2 lata. Hopsaska

Hopsaska, ul. Bora-Komorowskiego 56a lok U8 mapa

poniedziałek 18.03.2019 do środa 24.04.2019

Sensoranki popołudniową porą dzieci 6 m-cy-2 lata. Hopsaska

Sensoranki to pomysł na spędzenie poranka z sensem. W Hopsasce zapraszamy również na sensowne popołudnia.

Będziemy się przytulać, turlać po podłodze, przesypywać i ugniatać. To 45 minut tylko dla dziecka, czas na pogłębianie relacji i wspieranie jego rozwoju. Sprawdzimy, czy wspólna zabawa jest naprawdę ważna i czy w ogóle ma sens.

Sensoranki to możliwość wielozmysłowego poznania i doświadczania świata. Dla rodziców to pomysły na zabawy w domu i mnóstwo praktycznej wiedzy, o tym jak wspierać rozwój dzieci. Najlepsze zabawki to te które każdy z nas ma pod ręką – łyżka wazowa, garść ryżu albo koc.

Podczas zajęć:– kierujemy się zasadą „mogę, nie muszę”, każdy uczestniczy w miarę swoich potrzeb i możliwości,– bazujemy na sprawdzonych pomysłach i czerpiemy inspirację z pedagogiki Marii Montessori i Froebla, ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, edukacji przez ruch Doroty Dziamskiej, metody aktywnego słuchania muzyki, sensoplatyki, zabaw fundamentalnych, dziecięcej matematyki i wielu innych– odkrywamy świat z pomocą wszystkich zmysłów: oglądamy, dotykamy, smakujemy, słuchamy, mówimy i śpiewamy– wykorzystujemy najbardziej edukacyjną zabawkę świata – kreatywnego rodzica– wymieniamy poglądy i doświadczenia na temat wychowania i opieki nad naszymi pociechami

Prosimy o założenie ubrań, które mogą się pobrudzić i które łatwo jest zdjąć – czasem w zabawie będą nam potrzebne bose stopy, a czasem będziemy masować gołe brzuchy :).

Sensoranki popołudniową porą dzieci 6 m-cy-2 lata. Hopsanka
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Kawiarnia rodzinna Hopsaska - atrakcje dla dzieci i rodziców w Warszawie

Klubokawiarnia rodzinna Hopsaska

Jesteśmy miejscem dedykowanym osobom z dziećmi: rodzicom, opiekunom, dziadkom. Podczas gdy dzieci oddają się bezgranicznie zabawie, dorośli mogą spokojnie oddać się lekturze, posurfować w internecie (stałe łącze Wi-fi), spotkać się przy doskonałej włoskiej kawie ze …

Więcej

Adres:

ul. Bora-Komorowskiego 56A, lok. U8, Warszawa - Gocław (wejście bezposrednio od ul. Skalskiego)

Kontakt:

(22) 121 33 77
kontakt@hopsaska.pl
http://hopsaska.pl/
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:instrumentyspotkanie