Sensofigle – miasta z ciasta

księgarnia Badet, ul. Lentza 35a.
📅 piątek 12.01.2018
30 zł w przedsprzedaży, 40 zł w dniu zajęc
Sensofigle - miasta z ciasta

12 stycznia, w piątek o godz. 11 zapraszamy do księgarni Badet na sensoryczne zajęcia plastyczne dla dzieci od ok.1 roku do 6 lat. Będziemy budować owocowe domy, mosty i ogrody z kolorowej ciastoliny. Zanurzymy rączki w ciepłym bajorku z kiślu i przejdziemy ścieżką sensoryczną poznając różne faktury. Bawimy się wraz z opiekunami, którzy aktywnie uczestniczą w zajęciach  Pracujemy na ziemi, bez fartuszków i stołów. Wskazane ubrania na zmianę i łatwy dostęp do stópek. Wstęp: w przedsprzedaży: 30 zł (dziecko + opiekun), w dniu zajęć: 40 zł. Prowadzenie: niezawodna pani Kamila. Zapisy: badet@badet.pl lub tel. 22 499-37-17. Więcej zapowiedzi na www.Badet.pl. Nasz adres: księgarnia Badet, ul. Lentza 35a.