Senso Joga – joga sensoryczna

Dom Asa ul. Oświatowa 34 mapa

wtorek 07.01.2020 do wtorek 28.01.2020

50

Senso Joga - joga sensoryczna

Zajęcia Senso Jogi łączą proste pozycje jogi ze stymulacją wrażeń sensorycznych oraz z ćwiczeniami korygującymi wady postawy i zapobiegającymi ich powstawaniu. Opowieść ruchowa współgra z muzyką, a bajka czy rozmowa, będąca elementem sesji, dotyczy emocji i wartości.

Dzieci ćwiczą koncentrację uwagi skupiając się na ćwiczeniach i relaksacji, pracują z oddechem. Uczestniczą w kreatywnych grach i zabawach, rozwijają się poprzez ruch. Wzmacniają swoje ciało i umysł, redukują napięcia i stres.

Zapraszamy co wtorek o godz. 16.30 (grupa przedszkolna) i 17.30 (grupa szkolna)

Senso Joga nie tylko rozwija świadomość ciała, prawidłową postawę, siłę, gibkość, koordynację, reguluje napięcie mięśniowe, ale również wzmacnia zaufanie i pewność siebie, wewnętrzny spokój i równowagę, zdolność koncentracji, uważność i wyobraźnię. Zajęcia te dają dzieciom przestrzeń, w której czują się akceptowane takimi, jakimi są i mogą wyrażać siebie. Nie muszą martwić się, że popełnią błąd. Ćwiczą na miarę swoich możliwości, we własnym tempie. Dziecko zawsze wychodzi z zajęć wygrane ponieważ zyskuje spokojny umysł, wzmocnienie wiary we własne siły i możliwości oraz sprawniejsze ciało.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Dom Asa Centrum terapii dla dzieci

Dom Asa Centrum terapii dla dzieci

Dom Asa to miejsce, w którym każde Dziecko i każdy Rodzic otrzyma pomoc i wsparcie. Jesteśmy grupą specjalistów, pełnych pasji i miłości do dzieci. W kameralnej, domowej atmosferze sporo rozmawiamy, rozwijamy umiejętności, pracując głową i ciałem, poznajemy świat. Na rodziców …

Więcej

Adres:

ul. Oświatowa 34
01-366 Warszawa


Kontakt:

500 004 341
kontakt@domasa.pl
http://www.domasa.pl