Sensacyjny Black Friday w NoVa Park

NoVa Park mapa

piątek 26.11.2021

Sensacyjny Black Friday w NoVa Park

Już w piątek 26 listopada świętujemy Black Friday! W NoVa Park odbędzie się on w nietypowym, bo sensacyjnym klimacie! W roli głównej Państwo Black, którzy zabiorą 16 szczęśliwców na ekspresowe zakupowe szaleństwo po NoVa Park i zapłacą za wymarzony upominek! Na klientów czekają także liczne zniżki w sklepach oraz atrakcje dla najmłodszych!

Czarny Piątek w NoVa Park to nie tylko szansa na zakupy w niskich cenach, ale również okazja do dobrej zabawy połączonej z samodzielnym wybieraniem upominków! W piątek 26 listopada w godz. 11.00-19.00 organizujemy wyjątkowy konkurs, w którym nagrodami są zakupy z Panią lub Panem Black!

Co zrobić, aby wygrać konkurs? Wystarczy w piątek 26 listopada odwiedzić NoVa Park i odpowiedzieć poprawnie na pytanie konkursowe podczas jednej z 16 tur konkursowych! Zwycięskie zakupy z Państwem Black będą jednak nie lada wyzwaniem! Zwycięzca konkursu będzie mieć na nie tylko 15 minut – w tym czasie musi wybrać konkretny sklep i znaleźć w nim dla siebie upominek o maksymalnej wartości 200 złotych! Jeśli uczestnik zabawy zmieści się w wyznaczonym czasie, za jego zakupy zapłacą Państwo Black. Na laureatów poszczególnych rund konkursowych czeka także szampan bezalkoholowy!

W przerwach między turami konkursowymi na klientów NoVa Park czekają pyszne czarne makaroniki, a najmłodsi będą mogli wziąć udział w przygotowanych animacjach.

Jak Czarny Piątek, to nie może oczywiście zabraknąć także licznych okazji i promocji zaplanowanych przez sklepy obecne w NoVa Park. Pełna lista promocji na Black Friday będzie dostępna na stronie internetowej www.nova-park.pl w czwartkowe popołudnie, a podczas wydarzenia o super rabatach będzie na bieżąco przypominać konferansjer.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć konkurs na Facebooku NoVa Park, który wystartuje 26 listopada. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z Państwem Black podczas akcji w NoVa Park, a następnie wrzucić je pod postem konkursowym z hashtagiem #novainblack. W puli nagród karty podarunkowe o wartości 100 złotych na zakupy do wybranych sklepów w NoVa Park.

„W ten piątek wizyta w NoVa Park to must-have! Przed nami sensacyjny Black Friday z ekstra konkursem! Sprawdź się w naszym zadaniu konkursowym i podejmij wyzwanie zrobienia ekspresowych 15-minutowych zakupów z Państwem Black! Czarny Piątek w NoVa Park nie tylko przywita Cię promocjami, ale także szansą na zgarnięcie wymarzonego upominku! Nie wahaj się – widzimy się w NoVa Park!”– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji, który znajduje się na poziomie 0, przy salonie Reserved. Wydarzenie odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapraszamy!

Więcej

Adres:

Galeria Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowe NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl