Sekrety Kamiennej Góry – spacer historyczno-detektywistyczny dla najmłodszych

📅 czwartek 19.07.2018
bezpłatne
Sekrety Kamiennej Góry – spacer historyczno-detektywistyczny dla najmłodszych

Piękne wille, kręte uliczki, tajemnicze ogrody… Kamienna Góra to wyjątkowa architektura i… mnóstwo sekretów. Jeśli chcesz je poznać – przyjdź na pełen niespodzianek spacer detektywistyczny, podczas którego zwiedzisz zaułki Kamiennej Góry i poznasz historie jej niesamowitych mieszkańców.

Godzina: 18:00

Zapisy: Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację w Ośrodku Edukacji Muzeum Miasta Gdyni, drogą mailową: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37

Czy i jak motywować dzieci