Sekret pustej książki

piątek 30.08.2019 do piątek 13.09.2019

Co możemy odnaleźć w książkach, do których nikt długo nie zaglądał? – historia o niezwykłej tajemnicy, która czekała na odkrycie wiele lat. Czy teraz uda się ją rozwikłać?

Hani jest bardzo smutno. Nie dość, że musiała przeprowadzić się do innego miasta, to jeszcze jedynym dzieckiem w jej sąsiedztwie jest… Nudziara! Sąsiadka spędza całe dnie z nosem w książkach, których Hania serdecznie nie znosi. No bo, umówmy się, co ciekawego można znaleźć w książkach? Okazuje się jednak, że mogą one skrywać tajemnice, o których dziewczynce nawet się nie śniło…

Wydawnictwo Skrzat prezentuje książkę o sile przyjaźni i niezwykłej przygodzie, która sprawi, że spojrzycie na książki inaczej niż do tej pory. Przekonacie się, że skrywają one w sobie znacznie więcej tajemnic, niż może się wydawać. Ale jaki sekret może skrywać… pusta książka? Czy Pani Widmo rzeczywiście straszy? Czy Nudziara zakochana w czytaniu może okazać się dobrym kompanem do rozwiązywania zagadek? I czy rzeczywiście okażę się taką nudziarą? Hania już wie – dowiedz się i Ty!

Sekret pustej książki, Marta Kucharz, Wydawnictwo Skrzat 2019

Format: 138×195 mm
Objętość: 104 str.
Oprawa: twarda
Pierwsze wydanie: 2019
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie