Schleich – Pick Up z przyczepą dla konia + GRATIS

czwartek 13.02.2020 do sobota 29.02.2020

Schleich – Pick Up z przyczepą dla konia + GRATIS

Okazja dla wszystkich fanów Schleich. Do 29.02.2020 – Pick Up z przyczepą dla konia, z zestawem Lisa i Storm w gratisie!

schleich-zestawy-zabawkitotu

Schleich – Pick Up z Przyczepą Dla Konia + GRATIS

Idealny zestaw do przewozu koni. Samochód posiada otwierane drzwi, maskę, tylną burtę. Przyczepa wyposażona jest w dwa duże boksy do przewozu dwóch dorosłych koni, otwierane boczne drzwi/schowki do transportu uprzęży i siodeł oraz tylną burtę do wprowadzania koni. Przyczepa ma gumowe opony oraz zdejmowany dach.

Klacz fryzyjska Raja jest dziś przenoszona do nowej stajni. Opiekunka Betty wprowadza ją ostrożnie do przyczepy. Potem wsiada do półciężarówki i podróż może się rozpocząć. Powodzenia w nowej stajni, Raja!

Betty, opiekunka, znów dokładnie szczotkuje fryzyjską klacz Raję, ponieważ szczególnie ją lubi. Koń czuje, że dzisiaj dzieje się coś wyjątkowego. Raja trafi dziś do nowej stajni. Po wyszczotkowaniu Betty ostrożnie prowadzi ją do przestronnej przyczepy konnej. Raja ma spokojne i przyjazne usposobienie, ale mimo tego jest podekscytowana. Potem Betty wsiada do półciężarówki i powoli zjeżdżają z farmy. Po drodze klacz rozgląda się z zaciekawieniem. Wkrótce znajdą się w nowej stajni i Raja będzie mogła pójść na wybieg.

schleich-konie-zabawkitotu

Zawartość zestawu: 1 × półciężarówka, 1 × kierowca, 1 × przyczepa dla koni, 1 × klacz fryzyjska, 1 × opiekunka, 1 × derka, 1 × kantar, 1 × marchew, 1 × kardacz czarny, 1 × zgrzebło niebieskie, 1 × siodło rekreacyjne, 1 × ogłowie, 2 × bele siana, 1 × marchew.

Wymiary: 51,5 x 14,5 x 12,5 cm (S × G × W)

zabawkitotu-schleich-promocja

Co w gratisie?

Schleich – Horse Club – Lisa i Storm

Lisa to utalentowana zawodniczka skokowa i nikt w Lakeside nie ma więcej medali niż ona. Ojciec Hanny wierzy, że ma ona wszystko, aby wziąć udział w Igrzyskach Olimpijskich. Kiedy nie trenuje pełna ambicji, Lisa zawsze szuka przygód. Jak dobrze, że zawsze i wszędzie może polegać na Stormie.

Wymiary: 15 x 8,2 x 18 cm

Skorzystaj z promocji i kup teraz: SCHLEICH PROMOCJA

figurki koni schleich, zabawkitotu

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
zabawkitotu.pl

zabawkitotu.pl

ZABAWKITOTU.PL To polski sklep internetowy z zabawkami, z polskim kapitałem i pasją do zabawek. Nasze doświadczenie sięga 1996 roku, a wszystko to dzięki marce Świat Zabawek, której częścią jesteśmy. Świat Zabawek to 29 stacjonarnych sklepów z zabawkami …

Więcej

Adres:

Ks. Pr. A Hlonda 10/u10
02-972 Warszawa


Kontakt:

+48 509 970 570
kontakt@zabawkitotu.pl
https://zabawkitotu.pl/
facebook