Savoir vivre, stoliczku nakryj się i o co chodzi z tą łyżką

różne lokalizacje mapa

czwartek 22.09.2016 do niedziela 25.09.2016

40 zł

kuchenny savoir vivre

Sezon warsztatów zawsze zaczynamy z grubej rury, a czy ktoś pomyślał o… manierach? A-ha! No właśnie. W tym roku wrzesień rozpoczynamy od kulturalnych warsztatów pełną gębą.

Nauczymy wszystkie dzieci jak ładnie jeść, jak posługiwać się sztućcami, jak należy bezpiecznie kroić i posługiwać się poszczególnymi narzędziami kuchennymi – młodsze dzieci poznają podstawowe sprzęty, starsze te oraz bardziej zaawansowane. Będziemy zgłębiać tajniki kuchennego savoir vivre, poznawać kolejność podawania dań oraz etykietę stołu. Wspólnie przygotujemy także ozdoby przydatne w kuchni na etapie dekorowania, które dzieci będą mogły wykorzystywać na kolejnych warsztatach i w domu, aby tworzyć jeszcze piękniejsze dania.

Termin:
czwartek 22 września 2016, pierwsza grupa: godz. 17.30, druga grupa: godz. 19.00 (Kids&Friends)
sobota 24 września 2016, grupy w godzinach: 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00 – obowiązuje podział na grupy wiekowe, szczegóły na końcu programu (Podwieczorki Poranki)
niedziela 25 września 2016, grupy w godzinach: 10.00, 12.00, 14.00, 16.00  – obowiązuje podział na grupy wiekowe, szczegóły na końcu programu (Makroklimat)

MINIMALNY WIEK

Istnieje możliwość zapisania dziecka do innej grupy wiekowej (np. jeśli godzina warsztatów nie odpowiada rodzicom lub w przypadku rodzeństwa z różnym wiekiem) tylko po wcześniejszej konsultacji i zgodzie ze strony prowadzącej warsztaty – należy poinformować w momencie zapisywania dziecka/dzieci telefonicznie lub mailowo.
Dolna granica wieku to 3,5 roku. Dzieci młodsze tylko po indywidualnej wcześniejszej konsultacji.

CZAS TRWANIA

w zależności od tematyki oraz liczby i wieku uczestników: ok. 1 godziny.

KOSZT

40 zł od dziecka pojedyncze zajęcia, 35 zł w karnecie (w cenie zajęcia kulinarne wraz ze składnikami, fartuszkami na czas warsztatów, sprzętem kuchennym oraz pakietem przepisów po warsztatach).

ZNIŻKI

Tańszy karnet na 3 zajęcia w cenie 105 zł lub na 4 zajęcia w cenie 140 zł (jednostkowa cena za jedne zajęcia: 30 zł).

ZAPISY

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy, dzieci wcześniej niezapisane lub zapisane bez potwierdzenia z naszej strony nie są uwzględnione na liście. Zapisów można dokonywać telefonicznie/smsowo: 791 487 666 w dni powszechnie w godzinach 10-18, mailowo: gotowanie@dzieciakiwformie.pl ; można także skorzystać z naszego formularza zapisów.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Zajęcia i warsztaty artystyczne dla dzieci. Warsztaty kulinarne dla dzieci Dzieciaki w frormie

Dzieciaki w formie - Warszawa

Dzieciaki w formie to kreatywne zajęcia i warsztaty dla dzieci, które przekonują, że nie ma rzeczy niemożliwych. U nas każde dziecko jest ważne, a jego pomysły są na wagę złota. Wspieramy dzieci w realizacji ich najbardziej …

Więcej

Adres:

Kraków, Warszawa

Kontakt:

+48 791 487 666
sztuka@dzieciakiwformie.pl
http://www.dzieciakiwformie.pl

Zobacz także