Savoir vivre, stoliczku nakryj się i o co chodzi z tą łyżką

Bistro Bal na Zabłociu, ul. Ślusarska 9 mapa

piątek 30.09.2016

35 zł

savoir vivre

Sezon warsztatów zawsze zaczynamy z grubej rury, a czy ktoś pomyślał o… manierach? A-ha! No właśnie. W tym roku wrzesień rozpoczynamy od kulturalnych warsztatów pełną gębą.

Nauczymy wszystkie dzieci jak ładnie jeść, jak posługiwać się sztućcami, jak należy bezpiecznie kroić i posługiwać się poszczególnymi narzędziami kuchennymi – młodsze dzieci poznają podstawowe sprzęty, starsze te oraz bardziej zaawansowane. Będziemy zgłębiać tajniki kuchennego savoir vivre, poznawać kolejność podawania dań oraz etykietę stołu. Wspólnie przygotujemy także ozdoby przydatne w kuchni na etapie dekorowania, które dzieci będą mogły wykorzystywać na kolejnych warsztatach i w domu, aby tworzyć jeszcze piękniejsze dania.

Termin:
piątek 30 września 2016, pierwsza grupa: godz. 17.30, druga grupa: godz. 19.00 (Bal na Zabłociu).

MIEJSCE
Bistro Bal na Zabłociu, ul. Ślusarska 9. Przed kawiarnią parking dla klientów. Dojazd MPK: nalezy wysiąść przy Krakowskiej Szkole Wyższej, jadąc z centrum tuż za Mostem Kotlarskim, a jadąc z Bronowic tuż przed Mostem Kotlarskim.

GODZINY & GRUPY WIEKOWE
Co miesiąc w sobotę grupy dostosowane  do wieku dzieci: godz. 10:00 – dzieci 3,5-5 lat, godz. 12:00 oraz 14:00 – dzieci 5-7 lat, godz. 16:00 – dzieci 8 lat i starsze (istnieje możliwość zapisania dziecka do innej grupy wiekowej, w przypadku jeśli godzina warsztatów nie odpowiada rodzicom, po wcześniejszej konsultacji).

W piątki jedna grupa o 17:30.

MINIMALNY WIEK
Dolna granica wieku to 3,5 roku. Dzieci młodsze tylko po indywidualnej wcześniejszej konsultacji.

CZAS TRWANIA
w zależności od tematyki oraz liczby i wieku uczestników: ok. 1 godziny.

KOSZT
35 zł od dziecka (w cenie zajęcia kulinarne wraz ze wszystkimi składnikami, materiałami, sprzętem kuchennym oraz „wyprawką” do domu).

ZNIŻKI
Tańszy karnet na 3 zajęcia w cenie 90 zł lub na 4 zajęcia w cenie 120 zł (jednostkowa cena za jedne zajęcia: 30 zł).

ZAPISY
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy, dzieci wcześniej niezapisane lub zapisane bez potwierdzenia z naszej strony nie są uwzględnione na liście. Zapisów można dokonywać telefonicznie/smsowo: 791 487 666 w dni powszechnie w godzinach 10-18, mailowo: gotowanie@dzieciakiwformie.pl ; można także skorzystać z naszego formularza zapisów.

PROWADZĄCA
Joanna Mentel – głównodowodząca warsztatów kulinarnych

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Savoir vivre, stoliczku nakryj się i o co chodzi z tą łyżką

Dzieciaki w formie

Dzieciaki w formie to kreatywne zajęcia i warsztaty dla dzieci, które przekonują, że nie ma rzeczy niemożliwych. U nas każde dziecko jest ważne, a jego pomysły są na wagę złota. Wspieramy dzieci w realizacji ich najbardziej …

Więcej

Adres:

Kraków, Warszawa

Kontakt:

+48 791 487 666
sztuka@dzieciakiwformie.pl
http://www.dzieciakiwformie.pl

Zobacz także