Sara James wraz z innymi zaśpiewa na żywo piosenki z filmów Disneya. Wygraj zaproszenie na koncert!

niedziela 07.05.2023

Sara James wraz z innymi wokalistkami zaśpiewa najsłynniejsze piosenki Księżniczek Disneya!

Seria występów Disney Księżniczki Koncert to niepowtarzalna okazja, aby usłyszeć piosenki, które od lat poruszają was i waszych najbliższych. Utalentowana obsada już w maju i czerwcu przeniesie was do bajkowego świata wypełnionego najwspanialszą muzyką – w polskiej wersji językowej.  Kluczowe utwory z wielu filmów Disneya zabrzmią w aż 5 polskich miastach – Krakowie, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Księżniczki Disneya to emblematyczne postaci z filmów, które od lat wywołują ogromne emocje i przypominają nam o najważniejszych wartościach, którymi powinniśmy się kierować w życiu. To także bohaterki, które uczą nas pokonywania trudności, walki o szacunek i życia na własnych zasadach. Bijącym sercem najsłynniejszych produkcji Disneya są właśnie niezapomniane piosenki, które musicie usłyszeć na własne uszy.

Właśnie na tych utworach skoncentruje się trasa Disney Księżniczki Koncert, która zawita do 5 polskich miast. Utalentowana obsada z Sarą James na czele przypomni wam o bohaterstwie Pocahontas i Mulan, o rozterkach Ariel z „Małej syrenki” i relacji Elsy i Anny z „Krainy lodu”. Ponadto posłuchacie też utworów z „Vaiany: Skarbu oceanu”, „Zaplątanych”, „Aladyna” czy „Króla Lwa”. Oto pełna obsada, która na scenie zaprezentuje pełne uroku kompozycje Disney’a:

Kraków: Sara James, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński

Katowice: Sara James, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński

Warszawa (27.05): Justyna Bojczuk, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński

Warszawa (28.05): Sara James, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński

Wrocław: Sara James, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński

Gdańsk/Sopot: Justyna Bojczuk, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński

UWAGA! Konkurs!

Mamy dla naszych czytelników dziesięć podwójnych zaproszeń na koncert w Krakowie 7 maja o godz. 12!

Aby je zdobyć, należy do 5 maja przysłać zgłoszenie na adres redakcja@miastodzieci.pl. W temacie należy wpisać Disney, a w treści podać swoje imię i nazwisko, wiek dziecka oraz odpowiedź na pytanie: Która księżniczka z bajek Disneya jest Waszą ulubioną?
Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o wygranej – brak maila oznacza brak wygranej. Powodzenia!

 

Sara James jest polską piosenkarką i kompozytorką popową. Wygrała program „The Voice Kids 4” oraz reprezentowała Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Paryżu. Młoda piosenkarka została również ambasadorką programu „Spotify EQUAL”. 

ustyna Bojczuk na deskach Teatru Muzycznego ROMA grała m.in. w spektaklach „Aladyn JR” czy „Akademia Pana Kleksa”. Jej głos dobrze znają także osoby śledzące produkcje Disney Channel. Ma na koncie dziesiątki dubbingowych kreacji.

Paulina Grochowska to aktorka musicalowa, dubbingowa oraz trener wokalny w teatrach muzycznych w Polsce. Laureatka I miejsca Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. Półfinalistka prestiżowego „International Songwriting Competition 2020”. 

Sylwia Przetak swoje umiejętności wokalne rozwijała przy Studiu Artystycznym Metro, następnie w Teatrze N.O.R.A. i potem PSM im. F. Chopina w Warszawie na wydziale – Wokalistyka Estradowa. Chórzystka programu muzycznego: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wokalistka Studia Accantus, które osiąga milionowe odsłony na kanale Youtube.

Zosia Nowakowska na deskach teatralnych zadebiutowała w 2004 roku rolą Julii w musicalu Romeo i Julia Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosy. Użycza również swojego głosu w dubbingu, m.in. polskie wersje filmów Disneya.

Maciej Pawlak jest absolwentem Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Związany m.in. z Teatrem Muzycznym w Łodzi, Teatrem Muzycznym w Poznaniu, Mazowieckim Teatrem Muzycznym, Teatrem Rampa, Teatrem Syrena czy Krakowskim Teatrem Variété.

W rolę Magicznego Dyrektora Muzycznego wcieli się Marcin „Sosna” Sosiński, który w 2022 r. otrzymał nagrodę dla Najlepszego Pierwszoplanowego Aktora Musicalowego w Polsce w ogólnopolskim plebiscycie Musicalowe Nagrody Widzów. Aktor filmowy, teatralny i dubbingowy oraz kompozytor muzyki teatralnej i filmowej.

Pierwsze widowisko na trasie Disney Księżniczki Koncert odbędzie się już 7 maja 2023 roku w Krakowie. Poniżej przedstawiamy dokładne daty poszczególnych występów, które przeniosą nas w ponadczasowy świat bajkowej magii:

MIASTA i DATY:

Kraków, Tauron Arena, 7.05.2023

Katowice, Spodek, 14.05.2023

Warszawa, COS Torwar, 27-28.05.2023

Wrocław, Hala Stulecia, 11.06.2023

Gdańsk/Sopot, Ergo Arena, 18.06.2023

Zdobądźcie swój bilet do magicznego świata bajek Disneya!  Bilety od 119 PLN są dostępne na stronie www.disneyksiezniczki.pl. W sprzedaży czekają na was również specjalne pakiety rodzinne w atrakcyjnych cenach. Ilość miejsc jest ograniczona. Nie zwlekajcie i już teraz cieszcie się przepustką do radosnej krainy wypełnionej dziecięcą wyobraźnią!

PROMOTOR: Agencja Follow The Step  

square_wszystkie miasta (1)

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:bajkakoncertmuzyka