Rzeka Żywa: Naśladujemy Naturę

sala warsztatowa w Bramie Poznania mapa

niedziela 18.08.2019

Rzeka Żywa: spektakl Dziwne zwierzęta

Zapraszamy na program, w którym w nowatorski sposób łączymy różne przestrzenie sztuk! Damy się zaskoczyć i zachwycić obrazom stworzonym w etiudach tańca współczesnego.

Jednym z celów naszych spotkań jest uwrażliwianie dzieci na piękno – stąd w niniejszym programie zwróciliśmy uwagę dzieci i młodzieży na zestawienia barw, kształtów i zaskakujących wrażeń wizualnych. Świat sztuk plastycznych odkryją przed nami tancerze tańca współczesnego, którzy przez zabawę ruchem oraz taneczne opowieści zabiorą nas w podróż po barwach i kształtach naszej wyobraźni! W czasie programu wspólnie z dziećmi będziemy malować tańcem. Każdy będzie mógł wcielić się w dowolne łąkowe stworzenie i tym samym malować historię nas wszystkich. Kto wie, co zrodzi się w głowach i sercach naszych małych tancerzy? Bo żeby tańczyć, wcale nie trzeba nazywać się tancerzem – wystarczy, z pomocą wyobraźni, spróbować i po prostu tańczyć. Nauczymy się też, że tak naprawdę każdy z nas jest inny i tak jak Kwiat i Świerszcz jedyny w swoim rodzaju. Każdy z nas może widzieć obrazy i taniec zupełnie inaczej. Każdy ruch jest dobry i możemy nim malować obrazy, historie i to, co nam w sercu gra”.

Termin: niedziela, 18 sierpnia, godz. 13:00

Miejsce: sala warsztatowa w Bramie Poznania

Wykonawcy: Mozaika

Odbiorcy: rodziny z dziećmi

Udział: bezpłatny, obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w dniu wydarzenia.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Rzeka Żywa: Naśladujemy Naturę

Brama Poznania Ichot

Brama Poznania - nowy kierunek zwiedzania Brama Poznania, czyli Interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego, to instytucja, która odwołując się do ponad tysiącletniej historii poznańskiej Wyspy Katedralnej odkrywa przed zwiedzającymi miejsce narodzin polskiej państwowości. Stanowi ona przykład …

Więcej

Adres:

Ostrów Tumski
Poznań


Kontakt:

http://bramapoznania.pl

ZOBACZ TAKŻE:sztukataniecwarsztaty