UD

Ruszyły zapisy na kolonie w Wiosce Bullerbyn!

Wioska Bullerbyn
🗺 mapa
📅 piątek 08.12.2023 do niedziela 10.12.2023
Ruszyły zapisy na kolonie w Wiosce Bullerbyn!
16 lat temu stworzyliśmy Wioskę Bullerbyn. Zrobiliśmy to dla swoich dzieci myśląc o ich pierwszych samodzielnych wakacjach. Okazało się, że nie tylko my potrzebujemy bezpiecznego miejsca i empatycznych dorosłych. Troska, uważność i poważne traktowanie perspektywy dziecka to misja, którą dziś współdzielimy z wieloma tysiącami rodziców i wychowawców.

To już nasze 17 wspólne kolonie!

W Wiosce Bullerbyn cenimy sobie wartość swobodnej zabawy, budowania relacji, życia w zgodzie z rytmem natury. Dzieci mają czas na zabawę, radość tworzenia, satysfakcję własnych odkryć i szczęście bycia wśród ludzi.

Często przyjeżdżają do nas dzieci, które zaczynają swoją przygodę z samodzielnymi wyjazdami. Wiemy, że pierwsze wakacyjne rozstanie z domem nie należy do łatwych doświadczeń. Niepokój z nim związany jest naturalny i rozwojowy dla całej rodziny, ale tylko wówczas, gdy przebiega w przyjaznym środowisku. Dlatego wymyśliliśmy Bullerbyn. Wiemy, że nowe wyzwania wymagają czasu adaptacji i mądrych, wspierających dorosłych. Nasza kadra ma doświadczenie w pracy z dziećmi i bierze udział w cyklu szkoleń „Akademia Wychowawców Bullerbyn – Wspieranie przez relacje”, a ich praca poddawana jest superwizji.

Zapraszamy do Świętochowa w okolicy Tarczyna!

Więcej informacji i zapisy: Kolonie dla dzieci – Wioska Bullerbyn

370 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent