Rusza bezpłatne przedszkole specjalistyczne Fundacji Rehabilitacji Kamień Milowy

Łódź, ul. Siemiradzkiego 4/8 mapa

środa 16.11.2016 do niedziela 27.11.2016

Łódzka Fundacja „Kamień Milowy” otwiera przedszkole, do którego dzieci o specjalistycznych potrzebach będą mogły uczęszczać nieodpłatnie. Zapraszamy do „Milowych Ludków”!

MILOWE LUDKI to specjalistyczne przedszkole Łódzkiej Fundacji Rehabilitacji KAMIEŃ MILOWY. Mieści się w dzielnicy Łódź-Górna przy ul. Siemiradzkiego 4/8. 

MILOWE LUDKI to miejsce, gdzie wyspecjalizowana kadra, pedagogiczna, terapeutyczna i medyczna z wieloletnim doświadczeniem sprawi, że Wasze dzieci będą chętnie przychodziły i uczestniczyły w licznych zajęciach prowadzonych w małych grupach. Nasze MILOWE LUDKI poprzez naukę, ruch i zabawę, kontakt ze sztuką będą poznawać świat, uczyć się samodzielności, wrażliwości i współpracy z innymi.
To radosne miejsce, gdzie panuje domowa atmosfera służąca stworzeniu wszystkim maksymalnie korzystnych warunków rozwojowych.

Wiosną czekać będzie dla naszych podopiecznych plac zabaw, a jesienią piękna aleja kasztanowa. To miejsce, gdzie dzieci stopniowo wprowadzane są w świat nauki czytania i pisania, a przede wszystkim maksymalnej sprawności fizycznej.

Przedszkole jest czynne przez cały rok od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 17.00. W trakcie pobytu przewidziane są 3 smaczne posiłki (śniadanie, obiad i podwieczorek).

„Milowe ludki” przyjmują dzieci od 3 roku życia z aktualnym orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalistycznego, z niepełnosprawnością ruchową, upośledzeniem intelektualnym, z niepełnosprawnościami sprzężonymi i autyzmem.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 782-263-577

„Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu. O tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat”

Robert Fulghum

Łódzka Fundacja Rehabilitacji ,,KAMIEŃ MILOWY’’
ul. Kraszewskiego 7/9
93-161 Łódź

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie