Ruch kluczem do inteligencji u dzieci w wieku 1-6 lat

Warszawa, ul. Elektoralna 15/22 mapa

piątek 18.05.2018 do niedziela 20.05.2018

Ruch kluczem do inteligencji u dzieci w wieku 1-6 lat

Jeśli Twoje dziecko nie pełzało właściwym ruchem naprzemiennym, to możesz zapobiec dysleksji i uzupełnić brakujące etapy rozwoju tylko do 6 roku życia. Nieświadomie wstrzymując rozwój ruchowy i manualny w pierwszym roku życia, hamujemy jednocześnie rozwój intelektualny w kolejnych latach.

Pełzanie i raczkowanie prawidłowym ruchem naprzemiennym odpowiada za rozwój trzech z siedmiu struktur mózgu. To dlatego tak wiele dzieci, które nie pełzały, mają dysleksję. Potwierdzają to angielskie badania. Wstrzymując rozwój jednej funkcji mózgu hamujemy jednocześnie rozwój pozostałych.

Czy wiesz że, małe dziecko wykonując ruchy ciałem możne zwiększyć potencjał intelektualny oraz uporać się z problemami takimi jak wstydliwość, nadwrażliwość i agresja. Gimnastyka dla mózgu zapobiega dysleksji i problemom w nauce.

Chcesz, aby dziecko ładnie i chętnie pisało i rysowało – zacznij prawidłowo wspierać rozwój manualny. Jeśli zapomnimy, że o rozwój manualny należy zadbać już od urodzenia, to dziecko nie będzie sprawne motorycznie, a rysowanie czy wycinanie będzie mu sprawiać trudność. Wtedy nie będzie lubić takich czynności i nie będzie chciało ich wykonywać, a wtedy nie poprawi swoich umiejętności. Jak najszybciej przerwij to błędne koło – powiemy ci jak.

Nowa unikalna metoda Cudowne Dziecko, o sprawdzonych rezultatach, jest najlepsza dla dziecka już od urodzenia. Rozwija naturalne zdolności małego dziecka, pamięć fotograficzną, kreatywność i zdolności prawopółkulowe. Wczesny rozwój i edukacja metodą dr Czerskiej zapobiega kłopotom w nauce i dysfunkcjom rozwojowym takim jak: dysleksja, dysgrafia, dyskalkulia, dysortografia, ADHD i wielu innym.

Wysoką jakość szkolenia dla rodziców zapewni dr Aneta Czerska, pedagog i autorka licznych publikacji dla dzieci i rodziców. Znana jest jako ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka. Z jej usług korzystają ci, którzy już uświadomili sobie, jak ważne są pierwsze lata życia dziecka dla jego dalszych sukcesów szkolnych i zawodowych. Jest jednym z nielicznych pedagogów, którzy łączą najnowsze odkrycia naukowe do rozwoju inteligencji i zdolności dziecka od urodzenia. Przyjeżdża z Danii, aby jako autor metody Cudowne Dziecko, poprowadzić 8 szkoleń z cyklu Uniwersytet Rodziców®.

niedziela 20.05.2018 o godzinie 15:30  – Ruch kluczem do inteligencji

Uczestników szkolenia zapraszamy wcześniej na wyjątkowy wykład dr Anety Czerskiej „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu i wcześnie wykryć ryzyko dysleksji?”

piątek 18.05.2018 o godzinie 16:30 – wykład wprowadzający dla uczestników szkoleń Uniwersytet Rodziców®

Skorzystaj z promocji przy zakupie pakietu szkoleń, aby zaoszczędzić do 20% – szczegóły promocji opisane są na stronie: http://cudownedziecko.pl/home-irmd/promocje/

Czy już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w kolejnych szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka? Jeszcze w tym miesiącu przyjdź na:

  • Wczesna nauka czytania dla rozwoju dziecka 0-6 lat
  • Jak nauczyć małe dziecko matematyki
  • Jak pomnożyć inteligencję małego dziecka
  • Balans energetyczny
  • Cudowny start – rozwój dziecka w pierwszym roku życia
  • Balans emocjonalny
  • Tajemnica kreatywności

Czy już w pełni uświadamiasz sobie, które szkolenie wybierzesz jako pierwsze? Zarezerwuj miejsce. Napisz na adres instytut@cudownedziecko.pl  lub zadzwoń 501 184 420.

Cennik i szczegółowe informacje na temat szkolenia dla rodziców „Ruch kluczem do inteligencji” oraz metody Cudowne Dziecko® znajdziesz na stronie CudowneDziecko.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Ruch kluczem do inteligencji u dzieci w wieku 1-6 lat

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

Chcesz rozwinąć inteligencję swojego małego dziecka, ale brakuje Ci pomysłów na zabawy, które aktywują kreatywność, pamięć, naturalne zdolności matematyczne i językowe oraz słuch absolutny? Od urodzenia do 6-7 roku życia możesz rozwijać zdolności i zapobiegać …

Więcej

Adres:

ul. Elektoralna 15 lok. 22,
Warszawa


Kontakt:

22 292 31 42, 501 184 420
instytut@cudownedziecko.pl
http://www.cudownedziecko.pl

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także