Ruch kluczem do inteligencji u dzieci 1-10 lat

Ruch kluczem do inteligencji u dzieci 1-10 lat

Warszawa, Elektoralna 15/22
🗺 mapa
📅 środa 02.01.2019 do środa 16.01.2019
Ruch kluczem do inteligencji

Jeśli Twoje dziecko nie pełzało właściwym ruchem naprzemiennym, to możesz zapobiec dysleksji i uzupełnić brakujące etapy rozwoju tylko do 6 roku życia. Nieświadomie wstrzymując rozwój ruchowy i manualny w pierwszym roku życia, hamujemy jednocześnie rozwój intelektualny w kolejnych latach. Uzupełnij zaniedbane obszary rozwoju!

Pełzanie i raczkowanie prawidłowym ruchem naprzemiennym odpowiada za rozwój trzech z siedmiu struktur mózgu. To dlatego tak wiele dzieci, które nie pełzały, mają dysleksję. Potwierdzają to angielskie badania. Wstrzymując rozwój jednej funkcji mózgu hamujemy jednocześnie rozwój pozostałych.

Czy wiesz że, dziecko wykonując ruchy ciałem możne zwiększyć potencjał intelektualny oraz uporać się z problemami takimi jak wstydliwość, nadwrażliwość i agresja. Gimnastyka dla mózgu zapobiega dysleksji i problemom w nauce.

Chcesz, aby dziecko ładnie i chętnie pisało i rysowało – zacznij prawidłowo wspierać rozwój manualny. Jeśli zapomnimy, że o rozwój manualny należy zadbać już od urodzenia, to dziecko nie będzie sprawne motorycznie, a rysowanie czy wycinanie będzie mu sprawiać trudność. Wtedy nie będzie lubić takich czynności i nie będzie chciało ich wykonywać, a wtedy nie poprawi swoich umiejętności. Jak najszybciej przerwij to błędne koło – powiemy ci jak.

Nowa unikalna metoda Cudowne Dziecko, o sprawdzonych naukowo rezultatach, jest najlepsza dla dziecka już od urodzenia. Rozwija naturalne zdolności małego dziecka, pamięć fotograficzną, kreatywność i zdolności prawopółkulowe. Wczesny rozwój i edukacja metodą opracowaną przez doktor Czerską zapobiega kłopotom w nauce i dysfunkcjom rozwojowym takim jak: dysleksja, dysgrafia, dyskalkulia, dysortografia, ADHD i wielu innym.

Wysoką jakość szkolenia dla rodziców zapewni dr Czerska, pedagog i autorka licznych publikacji dla dzieci i rodziców. Znana jest jako ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka. Z jej usług korzystają ci, którzy już uświadomili sobie, jak ważne są pierwsze lata życia dziecka dla jego dalszych sukcesów szkolnych i zawodowych. Jest jednym z nielicznych pedagogów, którzy łączą najnowsze odkrycia naukowe do rozwoju inteligencji i zdolności dziecka od urodzenia. Przyjeżdża z Danii, aby jako autor metody Cudowne Dziecko, poprowadzić kilka szkoleń z cyklu Uniwersytet Rodziców®.

środa 16.01.2019 o godzinie 16:00  – Ruch kluczem do inteligencji

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnych cen – kupując pakiet kilku warsztatów możesz zaoszczędzić do 20%. Zobacz cennik i opis promocji: http://cudownedziecko.pl/cennik/

Czy już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w kolejnych szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka? Jeszcze w tym miesiącu przyjdź na:

  • Jak pomnożyć inteligencję małego dziecka
  • Cudowny start – rozwój dziecka w pierwszym roku życia

Czy już w pełni uświadamiasz sobie, które szkolenie wybierzesz jako pierwsze? Zarezerwuj miejsce. Napisz na adres instytut@cudownedziecko.pl  lub zadzwoń 501 184 420.

Cennik i szczegółowe informacje na temat szkolenia dla rodziców „Ruch kluczem do inteligencji” oraz metody Cudowne Dziecko® znajdziecie Państwo na stronie http://CudowneDziecko.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie