Rozwijamy umiejętności przyszłości. Sprawdź co zyska Twoje dziecko

Ursynów, Wilanów, Piaseczno mapa

środa 09.09.2020 do sobota 03.10.2020

Rozwijamy umiejętności przyszłości. Sprawdź co zyska Twoje dziecko

Czy wiesz czego naprawdę potrzebuje Twoje dziecko? Umiejętności!

To one będą je wspierać na drodze do wymarzonego życia, pełnego tych sukcesów, które są dla niego / niej ważne. I to one pozwolą mu dobrze radzić sobie ze zmianami, które pojawiają się w naszym otoczeniu coraz szybciej i szybciej.

Zapraszamy Twoje dziecko w ciekawą podróż po praktyczne umiejętności, które (i to jest naprawdę sprytne!) przydadzą mu / jej się już teraz – w przedszkolu czy w szkole, i z których będą mogły również korzystać, gdy dorosną. Niezależnie od tego, jaki będzie świat za kilka/kilkanaście lat.

 

Co proponujemy?

  • Akademia JA: programy wspierające rozwój emocjonalno-społeczny Twojego dziecka, czyli w skrócie: pozwalające mu jeszcze lepiej rozumieć siebie, kierować swoimi emocjami i lepiej dogadywać się z innymi (więcej szczegółów poniżej)
  • Accelium: programy rozwijające samodzielne i krytyczne myślenie, które pozwalają dzieciom łatwiej rozwiązywać problemy, podejmować mądrzejsze decyzje i lepiej reagować na zmiany (więcej szczegółów poniżej)

Umiejętności, które dzieci rozwijają z nami, regularnie pojawiają się na listach różnych, szacownych organizacji (jak OECD czy Światowe Forum Ekonomiczne) i choć są różnie nazywane (np. umiejętności przyszłości, umiejętności XXI wieku, umiejętności 2030, itd.) mówią o tym samym. Więc coś musi być „na rzeczy”.

Nie czekaj, zapisz dziecko na nasze zajęcia.

 

Zapisy i więcej informacji: 727 456 954 lub  https://sprytneglowki.pl/kontakt

Gdzie nas znajdziesz? Prowadzimy zajęcia w różnych lokalizacjach na Wilanowie, Ursynowie i w Piasecznie.

 

Szczegóły naszych programów:

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Akademia JA:

Uczestnicy naszych zajęć lepiej znają siebie i radzą sobie na co dzień, ponieważ jeszcze lepiej: rozpoznają i nazywają emocje oraz radzą sobie z nimi, komunikują się i współpracują z innymi (a także rozwiązują sytuacje konfliktowe), potrafią się zrelaksować i radzą sobie ze stresem, czerpią siłę do działania z radości i spokoju, dbają o swoje i cudze granice i budują trwałe relacje, realizują swoje cele, znają swoje silne strony i talenty oraz budują stabilne poczucie własnej wartości. W rezultacie lepiej znają siebie i radzą sobie na co dzień.

1 program to cykl 30 warsztatów, na bazie autorskich materiałów. Uczymy przez zabawę , gry interakcyjne, pracę indywidualną i grupową.

  • Oto JA: Pudełko Talentów 3-4 lata
  • Oto JA: Podróż 5-6 lat
  • Ja czyli KTO: JA – 1-2 klasa
  • Ja czyli KTO: TY – 3-5 klasa
  • Ja czyli KTO: MY 6-8 klasa

A także: Oto JA liczy i eksperymentuje – rozwój kompetencji matematycznych dla dzieci w wieku 3-4 i 5-6 lat.

 

Accelium:

Uczestnicy naszych zajęć tworzą lepsze nawyki myślenia i skutecznego działania i lepiej radzą sobie z codziennymi wyzwaniami, ponieważ uczą się jak jeszcze lepiej: rozwiązywać złożone problemy, podejmować mądrzejsze decyzje, ustalać własne cele i drogi do osiągnięcia, zarządzać swoim czasem, planować swoje działania i przewidywać ich konsekwencje, elastycznie dostosowywać się do zmian, skupiać się, motywować i radzić sobie z porażkami, myśleć kreatywnie i działać wbrew przyzwyczajeniom, pomysłowo wykorzystywać wiedzę i umiejętności.

1 program to cykl 16 warsztatów, wykorzystujących siłę specjalnie zaprojektowanych gier komputerowych. Gry pomagają nam odwzorować wiele sytuacji „z życia wziętych”i poznać konkretne metody i sposoby, które pomagają lepiej radzić sobie na co dzień.

  • Żaden problem nie jest zbyt duży: klasa 1-2
  • Strategie uczenia się: klasa 3-5
  • Kreatywne myślenie: klasa 6-8
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Sprytne Główki

Sprytne Główki

Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia wspierające rozwój inteligencji emocjonalnej i społecznej oraz rozwijające myślenie dzieci, młodzieży i dorosłych. Skąd się wzięliśmy? Sprytne Główki powstały, żeby dzieci (i nie tylko) umiały lepiej radzić sobie w naszym pełnym zmian świecie …

Więcej

Adres:

Ursynów i Wilanów oraz powiat piaseczyński

Kontakt:

727 456 954
zapraszamy@sprytneglowki.pl
https://sprytneglowki.pl/
facebook