Różnorodne jest piękne – gra miejska dla rodzin

Centrum Praskie Koneser, pl. Konesera 1
📅 sobota 08.05.2021
Różnorodne jest piękne - gra miejska dla rodzin

Witajcie w roku 2050!

Dziś świat mierzy się z wieloma problemami – mimo że udało się nam uporać z pandemią, świat stanął w obliczu kryzysu klimatycznego. W dodatku skala hejtu, nietolerancji i braku akceptacji dla innych osób jest przerażająca. A przecież różnorodne jest piękne!

Dzięki Waszej podróży w czasie być może uda się to zmienić! Odwiedźcie 6 miejsc, a wiedzę, którą zdobędziecie, przekażcie swoim rówieśnikom, rodzinie i przyjaciołom. Mam nadzieję, że uda się Wam zapobiec epidemii nienawiści i uprzedzeń, oraz odwrócić dramatyczny bieg wydarzeń, z którymi się borykamy!

Nasza kolejna gra miejska w ramach projektu Widzę-Reaguję-Zmieniam dotyczy właśnie różnorodności. Jesteście gotowi?

Udział w grze jest bezpłatny. Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona.

Gra miejska dla całych rodzin

Start: Centrum Praskie Koneser, pl. Konesera 1 (tj. obok Muzeum Wódki), wejście od ul. Ząbkowskiej, 8 maja, godz. 15:30

Uwaga – zapisujemy się całymi drużynami!

Czy i jak motywować dzieci

Zapisy startują 23 kwietnia o godz. 12:00: www.zwalcznude.pl/wydarzenia/roznorodne-jest-piekne

Gra jest współfinansowana przez Miasto Stołeczne Warszawa

Dbamy także o bezpieczeństwo! Wydarzenie jest dostosowane do obowiązujących obecnie wymogów sanitarnych. Na miejscu zapewniamy dezynfekcję rąk, maseczki, dbamy również o zachowanie odpowiedniej odległości. Prosimy o zakrywanie nosa i ust maseczką.

Różnorodne jest piękne - gra miejska dla rodzin