Rozkoszne lato – album wierszy letnich dla dzieci

📅 wtorek 22.09.2015 do środa 14.10.2015
Rozkoszne lato – album wierszy letnich dla dzieci

Premiera albumu wierszy letnich dla dzieci będzie miała miejsce w porze dojrzałego lata, 6 września 2015. Mamy nadzieję, że lektura wierszy sprawi dzieciom i dorosłym przyjemność. Nam sprawiła!

Oto niektóre opinie czytelników i patronów wydania:

Aż zapachniało latem. Na każdej karcie mieszka tu lato. Jest w soczystej trawie, w barwach motyla, w promieniach słońca, odgłosach przyrody i orzeźwiających smakach. Angażuje wszystkie zmysły i przenosi dzieci (oraz dorosłych) w najpiękniejszy w roku czas. Jeśli tęsknicie za zapachem lata, tu go odnajdziecie. (Miasto Dzieci, www.miastodzieci.pl)

Tęsknisz za ciepłem, słońcem i wakacjami? Możesz mieć to wszystko przez cały rok za sprawą uroczych wierszy, za każdym razem, gdy otworzysz "Rozkoszne lato" ! Po prostu słodka książka! (Radio Bajka, www.radiobajka.pl)

Zapach siana, promyk słońca na twarzy, aromat malin, spokój, radość i beztroska – to wszystko można poczuć, zaczytując się w wierszach Margarett Borroughdame. Lekka lektura i dla dzieci, i dla rodziców – aby powspominać, odprężyć się i zanurzyć w świecie wyobraźni
. (Dzielnica Rodzica, www.dzielnicarodzica.pl)

Popłakałam się! Z tęsknoty za dzieciństwem, tym ze wspomnień. Cuda maleńkie. (Małgorzata Brochocka, felietonistka)

To wiersze na letni podwieczorek. Obrazy, wspomnienia, marzenia. Wiersze pełne pięknego wakacyjnego dzieciństwa i delikatności. (Patryk Rogoziński, tata, muzyk, kompozytor, nauczyciel)

Świat w wierszach Margarett Borroughdame to perspektywa dziecka, ale czy na pewno tylko dziecka? Przecież wszyscy uśmiechamy się na wspomnienie letnich przygód z dzieciństwa, kiedy przygodą był niezapomniany smak racuszków z pierwszymi jabłkami, strasznie rozbite kolano i spacer bez kaloszy w deszczu… Wszyscy tęsknimy za beztroską i rozkosznym latem… (Lidia Skrajna, mama, babcia, psycholog)

Rozkoszne lato
Oprawa: twarda, szyta, kolor
Strony: ilość stron 36, kolor
Okładka: tektura 2 mm, folia mat, lakier punktowy
Wielkość: 200×200 mm
Dla dzieci w wieku 4-10/12 lat.
Więcej o "Rozkosznym lecie" i autorce na: www.rozkosznelato.pl, www.mbbooks.eu.

O Autorce:
Margarett Borroughdame pisze dla dzieci. Uwielbia opowiadać dzieciom bajki i je z nimi wymyślać, układać z dziećmi wiersze i je dla nich spisywać. W każdym dziecku widzi bacznego obserwatora świata i radosnego odkrywcę rzeczy małych i jeszcze mniejszych, wielkich i jeszcze większych.
Jest mamą trójki wspaniałych muszkieterów, którzy są dla niej źródłem nieustającej inspiracji. Działa dobroczynnie: jest współfundatorką i prezesem fundacji edukacyjnej dla dzieci, w 2014 roku otrzymała odznaczenie za rozszerzanie wolontariatu dobroczynnego. Jest autorką książek, poezji i przedstawień teatralnych dla dzieci. Lubi słowa "proste, naturalne, bezpośrednie".