Różanka – zrób to sam! Prezentacja makiety osiedla

Centrum Kultury AGORA mapa

piątek 25.10.2019

Różanka - zrób to sam! Prezentacja makiety osiedla

Zapraszamy na prezentację nowatorskiej makiety, którą zaprojektowali i wykonali Michał Mejnartowicz i Krzysztof Bryła – autorzy projektu Różanka – Zrób to sam!, który był oparty na interakcji osób biorących udział w warsztatach architektonicznych i ich współdziałaniu. Zrealizowany scenariusz urbanistyczny w formie makiety jest również efektem pracy uczestników cotygodniowych spotkań, podczas których powstawała alternatywna wizja modeli architektonicznych osiedla Różanka. Wernisaż z pewnością będzie świetną okazją do osobistych rozmów i wspomnień na temat historii wrocławskiej Różanki i niemieckiego Rozenthal.

Makieta, która powstawała przez ostanie trzy tygodnie w pracowni CK Agora stała się pretekstem do rozmów i dyskusji na temat zagospodarowania przestrzennego osiedla. Kontynuując podjęte działania, podczas wernisażu będzie można wziąć udział w konsultacjach społecznych zorganizowanych przez Radnych Osiedla i Zarząd Osiedla Karłowice – Różanka. Będzie to czas na omówienie projektów – inwestycji, które zostaną zrealizowane w latach 2019-2020 ramach Funduszu Osiedlowego.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum Kultury Agora

Centrum Kultury AGORA

Nowa siedziba Centrum Kultury AGORA przy ul. Serbskiej 5a - razem z sąsiadującymi Centrum Informacyjno - Bibliotecznym i Restauracją - została zaprojektowana i zbudowana według standardów europejskich. Pomieszczenia i sale w budynku są klimatyzowane i …

Więcej

Adres:

ul. Serbska 5a
Wrocław


Kontakt:

71 326 15 31
sekretariat@ckagora.pl
http://www.ckagora.pl

ZOBACZ TAKŻE:sztuka