UD

Rowerki biegowe Cruzee

📅 niedziela 29.07.2018 do piątek 31.08.2018
🎫 419zł
Rowerki biegowe Cruzee

Rozwój ruchowy dziecka jest nadrzędnym celem każdego rodzica. Chcąc nauczyć czegoś nasze dziecko najlepiej robić to poprzez środki, które połączą przyjemne z pożytecznym. Idealnie w tę kategorię wpasowują się bardzo popularne ostatnimi czasy rowerki biegowe. Kształtują koordynację, równowagę oraz ogólnie bardzo pozytywnie pomagają w rozwoju psychofizycznym dziecka. Na dodatek są niezwykle przydatne jako wstęp do nauki jazdy na rowerze z pedałami, bez bocznych kółek oczywiście.

Rynek biegówek jest dość spory, stąd pytanie: na co zwrócić uwagę kupując rowerek biegowy? Dwie najważniejsze kwestie to zakres regulacji siodełka oraz kierownicy biegówki oraz jej waga. Im większy zakres regulacji rowerka biegowego tym oczywiście na dłużej on wystarczy. Waga natomiast sprawia, że dziecku łatwiej utrzymać równowagę oraz kierować biegówką.

Patrząc na przyjęte kryteria najlepiej wpasowuje się w nie rowerek biegowy Cruzee. Wykonany niemal w całości z najwyższej jakości aluminium dzięki czemu jest najlżejszą biegówką na rynku. Biegówka ta waży niecałe 2 kilogramy stąd nasza pociecha nie powinna mieć problemów z jej kontrolą. Ponadto regulacja tego rowerka biegowego odbywa się w zakresie od 30 do 50 centymetrów. Początkowo jest to 10 centymetrów jednak w zestawie jest druga, dłuższa sztyca dzięki, której rowerek może urosnąć o drugie tyle!

Bardzo przydatnym dodatkiem dla rowerków biegowych jest pasek do ich przenoszenia. Jest to wygodne rozwiązanie dla rodzica, który może przewiesić pasek z zapiętym rowerkiem przez ramie i w ten sposób transportować pojazd swojej pociechy.

Rowerki dostępne są w sklepie internetowym www.projektjunior.pl lub stacjonarnie w sklepie Projekt Junior w Krakowie

 rowerek_biegowy_cruzee_czerwony_czarne_kola  rowerek_biegowy_cruzee_niebieski_czarne_kola  rowerek_biegowy_cruzee_rozowy_czarne_kola   

581 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent