Rodzinny wypad do Krakowskiej Jaskini Solnej

Krakowska Jaskinia Solna ul. Długa 48/21 mapa

środa 31.07.2019 do sobota 31.08.2019

Rodzinny wypad do Krakowskiej Jaskini Solnej

Krakowska Jaskinia Solna, to miejsce położone w samym sercu Krakowa, stworzone przede wszystkim dla mieszkańców, ale także przyjezdnych, żeby podczas zabieganego dnia wpadli po oddech czystego, zdrowego powietrza i po relaks!

Jest to miejsce, przyjazne całym rodzinom 🙂 Od kilku lat Miejscem Przyjaznym Maluchom.

Posiadamy jaskinię solną z tężnią solankową przystosowaną na rodzinne wypady. W środku znajdziecie ruiny solnego zamku, po brzegi wypełnione różową solą kłodawską, a nad nim czuwające postaci z bajek. Do dyspozycji najmłodszych oddajemy mnóstwo ekologicznych, drewnianych zabawek, książeczki oraz kolorowanki. 50-minutowy seans spędzony na zabawie umila muzyka relaksacyjna, dźwięki natury (muzykoterapia) oraz zmieniające się kolory światła (koloroterapia). Systematyczne seanse w Krakowskiej Jaskini Solnej, łączą przyjemne z pożytecznym, czyli dobrą zabawę w zdrowym mikroklimacie, dzięki któremu wzrasta m.in. odporność i oczyszczają się drogi oddechowe.

Oprócz klasycznego seansu inhalacyjnego przy tężni solankowej, zapraszamy na zajęcia Muzykoterapii dla dzieci, dzięki którym najmłodsi poznają niespotykane na co dzień instrumenty, pobudzają swoją wyobraźnię i kreatywność, mają okazję popracować w grupie, uczą się dyscypliny, ale też relaksują się przy niesamowitych dźwiękach! Zajęcia te dedykowane są dzieciom w wieku od 3 do 10 lat, na najbliższe zajęcia zapraszamy 28 sierpnia o godzinie 17:00 (rezerwacja obowiązkowa).

Do tego zapraszamy do korzystania z promocji Czas dla dzieci – w każdy wtorek i czwartek – jedno dziecko (do 12 roku życia) do jednej osoby dorosłej (opłat zgodnie z cennikiem) – korzysta z seansu bezpłatnie! Dzieci do 3 roku życia, zawsze z seansu korzystają bezpłatnie.

Drodzy rodzice o Was też nie zapominamy! Specjalnie dla Was mamy przygotowaną, wypełnioną po brzegi biblioteczkę, wygodne leżaki, ale również zapraszamy na masaże: lecznicze, relaksacyjne, ANTI-AGING twarzy, peelingi etc.

Są wśród Was przyszłe mamy? Seanse w w jaskini solnej przy tężni solankowej, uzupełniają niedobory jodu oraz innych pierwiastków, potrzebnych zarówno mamie, jak i rosnącemu pod jej sercem maluszkowi. Okres ciąży, często obciążający jest dla całego organizmu, dlatego kierujemy do Was profesjonalny masaż dla kobiet w ciąży, przystosowany do potrzeb 🙂

Gwarantujemy, że w Krakowskiej Jaskini Solnej każdy znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy 🙂

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Krakowska jakinia Solna

Krakowska Jaskinia Solna Wellness & Spa

Krakowska Jaskinia Solna Wellness & Spa to miejsce stworzone z pasji, miłości do natury i zdrowia. W Krakowskiej Jaskini Solnej kontynuujemy tradycje lecznictwa inhalacyjnego – LECZENIE SOLĄ sięgającego XIX wieku. Tak jak w Uzdrowisku Kopalni …

Więcej

Adres:

Długa 48/21, Kraków

Kontakt:

12 623 71 90
krakowskajaskiniasolna@gmail.com
http://www.krakowskajaskiniasolna.pl/

ZOBACZ TAKŻE:zdrowie