Rodzinny weekend z Wydawnictwem Egmont na Warszawskich Targach Książki

PGE Narodowy mapa

czwartek 23.05.2019 do niedziela 26.05.2019

Rodzinny weekend z Wydawnictwem Egmont na Warszawskich Targach Książki

Wydawnictwo Egmont serdecznie zaprasza wszystkich małych i dużych czytelników do odwiedzenia stoiska nr 100 w sektorze D16 na Warszawskich Targach Książki, które rozpoczną się już 23 maja na Stadionie Narodowym.

Podczas tegorocznej edycji wiele premierowych publikacji, w tym książki, czasopisma (siedem bieżących numerów: Bing, Psi Patrol, Księżniczka, Minecraft, My Little Pony, Kaczor Donald i Gigant), gry (rodzinne hity), komiksy zarówno dla najmłodszych, jak i młodzieży oraz bestsellery wydawnictwa będą sprzedawane w promocyjnych cenach z 25% rabatem. Specjalnie dla bibliotekarzy będą czekały też specjalne pakiety i rabaty.

W ramach Warszawskich Targów Książki, Egmont serdecznie zaprasza na spotkania z autorami związanymi z wydawnictwem, warsztaty, turnieje planszówkowe czy dedykacje autorskie. To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na czytelników.

Fanów planszówek i komiksów zapraszamy również na drugie stoisko 338/G (poziom -1, Galeria), gdzie znajdą szerszą ofertę.

Plan spotkań z autorami

PIĄTEK, 24 maja
Stoisko Egmont nr 100/D16
11:00-13.00 – Zostań Redaktorem!
Warsztaty plastyczne z tworzenia czasopisma dla dzieci! Lubisz Binga, Kucyki albo Kaczora czy Psi Patrol? Wybierz swoją ulubioną postać! Z nami możesz poczuć się jak prawdziwy redaktor i możesz stworzyć swoją własną gazetkę. Sam decydujesz, co ma się w niej znaleźć: opowiadanie, rebus, czy kolorowanka? A może konkurs dla Twoich przyszłych czytelników? Szykuje się mnóstwo świetnej zabawy!

Na naszym stoisku działać będzie też specjalny kącik, gdzie będzie można poczytać i kupić swoje ulubione magazyny. Bo czasopisma to więcej niż zabawa!

SOBOTA, 25 maja
Stoisko Egmont nr 100/D16

12:30-13:30 – Zofia Stanecka i Marianna Oklejak – seria Basia. Przyjdź na spotkanie z autorkami przygód ulubionej bohaterki przedszkolaków – Basi! Przynieś swoją książkę o przygodach Basi (lub kup na stoisku) i zyskaj oryginalne wpisy od autorek.

14:00-15:00 – Ewa Nowak, Zofia Stanecka, Wojciech Widłak – spotkanie z autorami bestsellerowej serii „Czytam sobie” wspomagającej w nauce samodzielnego czytania dzieci w wieku 5-7 lat na 3 poziomach zaawansowania w czytaniu.

15:00-16:00 – Ewa Nowak, autorka powieści zdobywających serca nastolatków w całej Polsce będzie podpisywała swoją najnowszą książkę „Dzień wszystkiego” o niezwykłej przyjaźni dziewcząt i o miłości do zwierząt.

16:00-18:00 – Zostań Redaktorem!
Warsztaty plastyczne z tworzenia czasopisma dla dzieci!

NIEDZIELA, 26 maja
Stoisko Egmont nr 100/D16

11:00-13:00 Zostań Redaktorem!
Warsztaty plastyczne z tworzenia czasopisma dla dzieci!

13:00-14:00 Michał Leśniewski podpisuje swoją najnowszą książkę „Ale samoloty! Odlotowe historie lotnicze”, o początkach lotnictwa i współczesnych samolotach, a także bestseller „Ale auta! Odjazdowe historie samochodowe” – opisujący pierwsze samochody i ewolucję, jaką musiały przejść, by wyglądały tak, jak dzisiaj.

14:30-15:30 Jarosław Kaczmarek podpisuje książki z serii Mali mistrzowie „Skrzydłowi”, „Pomocnicy”

Sala dla dzieci – Galeria /poziom -1/

13:00-13:50 spotkanie z Jarosławem Kaczmarkiem „Skrzydłowi”, „Pomocnicy”.
Autor wypracował swój oryginalny, od razu rozpoznawalny styl opowiadania, poruszający wyobraźnię i emocje. Opowieść powinna być jak dobry mecz! – mówi. W myśl tej zasady jego historie wyróżniają się przemyślaną kompozycją, dynamicznym rytmem akcji, wyrazistym rysunkiem bohaterów. Traktując futbol jak skarbnicę wspaniałych opowieści – współczesny odpowiednik dawnej mitologii – autor odnajduje w nim wątki, które są ważne nie tylko w kontekście świata sportu.

Na stoisku Egmont nie zabraknie również hitów takich jak: „Moje wypieki i desery”, cyklu „Hania Humorek”, serii „Masza i niedźwiedź”, książek „Kraina lodu”, „Minecraft”, „My Little Pony” i wielu innych.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA STOISKA EGMONT, Numer 100, sektor D16

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Logo wydawnictwo egmont

Wydawnictwo Egmont Polska Sp. z o. o.

Egmont jest Skandynawską Grupą Medialną, powstałą w 1878 roku. Obecnie działa w ponad 20 krajach świata. Polski oddział wydawnictwa powstał w 1990 roku. Pierwszą jego publikacją był komiks ze słynnym Kaczorem Donaldem. Obecnie Egmont jest …

Więcej

Adres:

ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa


Kontakt:

48 22 838 41 00
poczta@egmont.pl
http://www.egmont.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:książki dla dzieci