Rodzinny RC Racing

niedziela 25.03.2018

bezpłatny

Rodzinny RC Racing

Już 25 marca o godzinie 12:00 rozpocznie się kolejny cykl Rodzinnego RC Racing. Wydarzenie potrwa do godziny 16:00. Podczas eventu każdy weźmie udział w licznych konkurencjach z udziałem modeli aut w skali 1:10. Wśród atrakcji nie zabraknie pokazu najszybszego auta RC rozpędzającego się do zawrotnej prędkości 220km/h.
Dołączcie do wydarzenia. Czekamy na Was w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta. Znajdziesz w MiastoDzieci.pl

Już 25 marca o godzinie 12:00 rozpocznie się kolejny cykl Rodzinnego RC Racing. Wydarzenie potrwa do godziny 16:00. To nie lada gratka dla fanów modelarstwa i 4 kółek. Podczas eventu każdy weźmie udział w licznych konkurencjach z udziałem modeli aut w skali 1:10. Wśród atrakcji nie zabraknie pokazu najszybszego auta RC rozpędzającego się do zawrotnej prędkości 220km/h.
Dołączcie do wydarzenia. Czekamy na Was w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta.

Zapraszamy 25 marca w niedzielę w godz. 12.00-16.00
Wstęp bezpłatny

Miejsce warsztatów: sala główna Hulakula, ul. Jagiellońska 82b, Warszawa
Wiek dzieci: od 6 lat

Samochody dostarcza: Rcforfun Modele Zdalnie Sterowane
Patron medialny: Radio ESKA

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82b, Warszawa

www.hulakula.com.pl, tel. 22 18 28 009

hulakula logo

Sala zabaw Hulakula

U nas nikt się nie nudzi!!! Odwiedź nas, a przekonasz się sam!!!

Hulakula to idealne miejsce na spędzenie czasu z całą rodziną.

Wspólnie zorganizujemy niezapomniane urodziny dla najmłodszych, warsztaty, półkolonie i inne rodzinne eventy, podczas których dzieci …

ul. Jagiellońska 82 b, Warszawa

22 18 28 009, 669 008 009