Rodzinny Radogoszcz: Święta w Litzmannstadt

📅 niedziela 11.12.2022
🎫 10zł
Rodzinny Radogoszcz: Święta w Litzmannstadt
Zapraszamy na nietypowe zajęcia bożonarodzeniowe z elementami warsztatu, w czasie których uczestnicy dowiadują się, jak wyglądały świąteczne przygotowania i gwiazdkowe zwyczaje w okresie międzywojennym oraz w okupowanej Łodzi w okresie II wojny światowej. W części warsztatowej mają okazję własnoręcznie wykonać ozdobę świąteczną technikami stosowanymi sto lat temu. Koszt: 10 zł/osoba.

e-mail: b.kowska@muzeumtradycji.pl

Czy i jak motywować dzieci