Rodzinny piknik po amerykańsku w NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

NoVa Park Gorzów Wielkopolski mapa

sobota 18.06.2016 do niedziela 19.06.2016

piknik

Chcecie poczuć się jak na prawdziwym amerykańskim pikniku? Odwiedźcie NoVa Park już w dniach 18-19 czerwca. Czekają na Was stoiska z popcornem i watą cukrową, dmuchańce, strefa sportowa dla dzieci oraz spotkanie z zawodnikami Stali Gorzów.

Nadchodzący weekend upłynie w NoVa Park pod hasłem „American dream”. Przez dwa dni w godzinach 13.00-19.00 przed NoVa Park na całe rodziny będą czekać warsztaty artystycznego malowania twarzy oraz skręcania baloników, stoiska z popcornem oraz watą cukrową oraz uwielbiane przez dzieci dmuchańce. Podczas eventu będzie także funkcjonować strefa sportowa dla najmłodszych, w której odbędą się rozgrywki w siatkówkę, piłkę nożną, unihokeja oraz inne gry sportowe. Dodatkowo, zarówno w sobotę, jak i niedzielę od godziny 15.00 do godziny 18.00 przed NoVa Park będzie można spotkać maskotki Staluś i NoVuś, które zapozują do pamiątkowego zdjęcia i porywalizują z maluchami w licznych grach i zabawach.

Uzupełnieniem sobotnich atrakcji będzie popołudniowe, dwugodzinne spotkanie z zawodnikami Stali Gorzów. NoVa Park odwiedzą Bartosz Zmarzlik, Adrian Cyfer, Jesper Jense oraz Niels-Kristian Iversen. Klienci będą mogli zmierzyć się w konkurencjach sportowych z gośćmi specjalnymi wydarzenia.

„Już w najbliższy weekend zaprosimy naszych klientów do świata pełnego swobody, wolności, radości, wielkich uśmiechów, kolorów, słodkości, celebracji życia i emocji sportowych rozrywek. Rodzinny piknik w iście amerykańskim stylu połączony ze spotkaniem z zawodnikami Stali Gorzów oraz zabawą ze Stalusiem i NoVusiem to dobry pomysł na wspólne świętowanie nadchodzącego lata” – mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu NoVa Park.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:festyn, piknikweekend

Zobacz także