Rodzinny piknik na Mokotowie – na zakończenie ŚDM

Boisko Orlik, ul. Kazimierzowska 60 (przy Zespole Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22) mapa

niedziela 24.07.2016

bezpłatne

Piknik na Światowe Dni Młodzieży na Mokotowie

Rzut beretem – ile to metrów? Czy Jan Paweł II napisał coś dla dzieci? Na te i inne pytania możecie zaleźć odpowiedź podczas pikniku na zakończenie ŚDM u św. Szczepana. Imprezę poprowadzi sam Jan III Sobieski, a najdzielniejsi uczestnicy zdobywane w najróżniejszych konkurencjach talenty wymienią na nagrody. Wpadajcie! Atrakcji dla małych i dużych nie zabraknie.

24 lipca 2016 od godz. 12.00
Orlik, ul. Kazimierzowska 60

Bonus – do spróbowania smakołyki własnoręcznie wykonane przez okolicznych mieszkańców, degustacja najlepszego na świecie polskiego pieczywa oraz dmuchańce, gokarty i cała masa frajdy dla naszych milusińskich.

Dobra zabawa w międzynarodowym i międzypokoleniowym towarzystwie – mali i duzi Polacy oraz młodzież z Chile, USA i Rosji wspólnie będą świętować spotkanie z okazji Światowych Dni Młodzieży.

Nie wszyscy wiedzą, że na kilka dni przed Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie goście z całego świata przyjadą do różnych miast Polski, żeby bliżej poznać naszą kulturę i zwyczaje. Aż 30 tysięcy osób przyjedzie do Warszawy! Chcemy im pokazać polską gościnność i kulturę. Chcemy się spotkać, żeby razem spędzić czas, wymienić się doświadczeniami, podzielić radością.

Wstęp wolny – dołącz i Ty!

Bądź na bieżąco – odwiedź wydarzenie na fb https://www.facebook.com/events/973009239484629/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także