Rodzinny piknik fotograficzny

Ogrody Bonifraterskie, ul. Trynitarska 11
🗺 mapa
📅 niedziela 23.06.2019
Rodzinny piknik fotograficzny

W niedzielę 23 czerwca, w ramach wystawy czasowej Joanna Helander, Baby patrzą. Fotografie 1976-2012 zapraszamy na rodzinny piknik fotograficzny w zielonej przestrzeni Ogrodów Bonifraterskich przy Szpitalu Bonifratrów w Krakowie. Wstęp wolny!

Ulotne chwile w gronie bliskich osób, radość z bycia razem, spontaniczne gesty i spojrzenia uchwycone w obiektywie. Rodzinne fotografie Joanny Helander układają się w osobistą opowieść o więzi, dzieciństwie i dorastaniu.
Zainspirowani nimi zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym i dokumentowania wspólnych chwil w czasie rodzinnego pikniku fotograficznego. W pierwszą niedzielę lata (i ostatni dzień wystawy) gościnne podwoje otworzy przed nami ogrody naszego kazimierskiego sąsiada – Konwentu Bonifratrów.

Zapraszamy z własnym prowiantem, książkami, planszówkami, piłkami… przynieście to, z czym w rodzinnym gronie najchętniej spędzacie czas na świeżym powietrzu. Od 15 do 18 czekać będziemy na Was z kocami, leżakami, różnymi rekwizytami do wspólnych zdjęć oraz Instaxami Fujifilm – aparatami do fotografii natychmiastowej.

Uczestników pikniku zapraszamy bezpłatnie na wystawę czasową Joanna Helander, Baby patrzą. Fotografie 1976-2012

UWAGA! Ze względu na remont ulicy Krakowskiej, do Ogrodów Bonifraterskich najwygodniej dotrzeć można wejściem od ul. Trynitarskiej. Wystawa czasowa czeka w Domu Esterki – wejście przez podwórko od strony Trynitarskiej.

Informacje szczegółowe:
Termin: 23 czerwca, niedziela, godz. 15-18
Miejsce: Ogrody Bonifraterskie, ul. Trynitarska 11 (wejście przez wjazd na parking, róg ul. Trynitarskiej i ul. Mostowej lub  od ul. Podgórskiej przy Wojewódzkiej Poradni Chorób Naczyń lub od ul. Krakowskiej przy Kościele).

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent