Rodzinny bal karnawałowy z Muzycznymi Wygibasami!

Rodzinny bal karnawałowy z Muzycznymi Wygibasami!

Mój Teatr, ul. Grochowska 49, Poznań
🗺 mapa
📅 niedziela 19.02.2023
🎫 25zł
Rodzinny bal karnawałowy z Muzycznymi Wygibasami!
Przed nami KARNAWAŁ  – czas wspólnych spotkań, tańców, śpiewu, animacji i doskonałej zabawy! Spędźcie ten czas rodzinnie – z Muzycznymi wygibasami Przemka Mazurka i Teatru Mozaika!

Zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi na spotkanie z przygodami, zabawami i wierszami zapodzianymi w piosenkach Przemka Mazurka – autora tekstów oraz utworów dla dzieci i dorosłych. Nie rezygnując ani na chwilę z zabawy melodią i słowem, przyjrzymy się, o czym, po co, kto, do kogo i dlaczego śpiewa? Innymi słowy, dowiemy się, jak to jest być kompozytorem piosenek oraz sami spróbujemy swoich sił w trakcie rozmaitych muzycznych wyzwań, do których zaproszą nas muzycy. Ponadto posłuchamy autorskich piosenek naszego gościa, który ze swymi scenicznymi kompanami zaprezentuje całą feerie strunowych i perkusyjnych dźwięków. Słowem, zwrotki będą w kropki, a refreny w pasy – jesteście gotowi na muzyczne wygibasy?

Nasze spotkanie będzie miało charakter BALU – cała scena będzie naszym parkietem, zagra żywa muzyka, a nasi artyści zabiorą Was w interaktywną podróż ze świetną zabawą.

Wszystkie dzieci oraz rodziców zachęcamy do PRZEBRANIA SIĘ W KARNAWAŁOWE KOSTIUMY! Może Waszego ulubionego superbohatera? Albo ukochane zwierzątko? A może… w coś zupełnie niezwykłego i szalonego! Puśćcie wodze fantazji!

Nasz bal umilą zagrane na żywo piosenki z płyty pod tytułem „Muzyczne wygibasy” wydanej w 2021 roku – to pierwsza płyta Przemka Mazurka i Teatru Mozaika. Po koncercie będzie można kupić ją na miejscu, zachęcamy również do odwiedzenia naszego sklepu i wysłuchania fragmentów utworów: https://mozaikadzieciom.pl/muzyka/

Piosenek posłuchacie również w internecie, między innymi na Spotify, Tidal, YouTube czy YouTube Music: https://www.youtube.com/@mozaikadzieciom5912

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE

  • Termin: 19.02, niedziela, godz. 15:00
  • Miejsce: Mój Teatr, ul. Grochowska 49
  • Bilety kupicie tutaj: bit.ly/muzyczne-wygibasy
  • Oraz zarezerwujecie*:- telefonicznie i SMSowo: 579 144 814- mailowo: biuro@mojteatr.pl- messengerowo Mój Teatr
  • Na bal zapraszamy rodziny z dziećmi od 3. roku życia.
  • Czas trwania: 60 minut

MOZAIKA:SPEKTAKLE | KONCERTY | WARSZTATY DLA DZIECI | WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI | SKLEP…a wszystko z myślą o dzieciach! www.mozaikadzieciom.pl/sklep ig: mozaika_dzieciom youtube: https://bit.ly/YouTubeMozaikaDzieciom

*W celu potwierdzenia rezerwacji uprzejmie proszę o dokonanie przelewu BLIK na numer telefonu 695 928 361 lub przelewu tradycyjnego na konto: Mój Teatr, ul. Grochowska 49, Poznań numer rachunku: 51 1140 2004 0000 3702 7859 8913. W tytule przelewu proszę podać imię, nazwisko, telefon kontaktowy, datę i godzinę wydarzenia oraz adres e-mail. Po otrzymaniu przelewu bilety wysyłamy na maila podanego w tytule przelewu.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie