Rodzinnie w MultiCentrum2

Rodzinnie w MultiCentrum2

📅 sobota 28.12.2013
Rodzinnie w MultiCentrum2

 

14 i 28 grudnia / soboty / Rodzinnie w MultiCentrum2

Powstańców Śl. 210 we Wrocławiu / www.biblioteka.wroc.pl

10.00 – 11.30 DZIECIĘCE BIURO PODRÓŻY… w kierunku sztuki / Obowiązują zapisy!
Zapraszamy do podróży… w kierunku sztuki. W trakcie grudniowych rodzinnych spotkań opowiemy o ulicy Św. Mikołaja we Wrocławiu. Dowiemy się, skąd w naszym mięście uliczka, która tak właśnie „ma na imię". Połączymy historyczne ciekawostki z budowaniem BRAMY MIKOŁAJSKIEJ z klocków K`nex. Spotkanie zakończymy słodkim świątecznym akcentem.
Liczba miejsc ograniczona, decydują zapisy – na tydzień przed realizacją oferty: MultiCentrum2 /Miejska Biblioteka Publiczna: Tel.: 71 364 69 66.

12.30 – 14.00 KLUBY KONSTRUKTORA / Wstęp wolny!

W trakcie Klubu Konstruktora proponujemy zabawy „inżynierskie" – budowanie z instrukcji lub wyobraźni. Dzieci, dzięki pomocy i uczestnictwu osób bliskich, mają okazję zbudować obiekty trudniejsze – zasilane na baterie słoneczne i uruchamiane poprzez program Leonardo.

MultiCentrum2 sprzyja rozwijaniu talentów dzieci i młodzieży. Proponowane zadania konstrukcyjne z wykorzystaniem klocków K′nex rozwijają wyobraźnię, a jednocześnie uczą czytania ze zrozumieniem łatwych i trudniejszych instrukcji. W obszarze edukacji kulturalnej MC2 dysponuje zbiorem stron WWW umożliwiających wykonywanie zadań artystycznych wraz z poszerzeniem wiedzy na wybrane tematy.

Dla komfortu Państwa i dzieci pobytu proponujemy przyniesienie obuwia sportowego.

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie