Rodzinnie i integracyjnie w Parku Szczęśliwickim

Park Szczęśliwice, Drawska, Warszawa, mapa

sobota 17.09.2016

plakat-integracyjne

W sobotę 17 września zapraszamy wszystkich do Parku Szczęśliwickiego, gdzie w godzinach 11.00 – 17.00 będziemy się wspólnie bawić podczas XIV Rodzinnego Pikniku Integracyjnego – Szczęśliwice 2016 i VIII Targów Ochockich Organizacji Pozarządowych.

W zaplanowanych atrakcjach będą mogli uczestniczyć wszyscy, którzy będą mieli ochotę się przyłączyć, bez względu na wiek, czy stopień niepełnosprawności. W ponad 50 stoiskach czekać będą: zajęcia plastyczne, mini-warsztaty wokalne, tańce w kręgu, wielkie bańki mydlane, spotkania z psychologiem, sensoryczne place zabaw dla dzieci, pokaz zabytkowych aut, otwarte radiowozy Straży Miejskiej i Policji, wozy Straży Pożarnej, pokazy mody afrykańskiej i wietnamskiej, kącik rodzinny – spotkajmy się na kocyku, zawody strzeleckie, bezpłatne badania, ścianka wspinaczkowa, przejażdżki na kucykach, zorbing i wiele innych atrakcji. O swojej działalności opowiadać będą też ochockie organizacje pozarządowe. Zmęczonych zapraszamy na chwilę regeneracji przy grochówce i po słodkie .

Na estradzie, jak co roku wystąpią wspaniali artyści z organizacji i instytucji uczestniczących w pikniku, a na zakończenie usłyszymy znanego wszystkim piosenkarza i satyryka Andrzeja Rosiewicza. Program estradowy prowadzić będą Patrycja Michońska i Hanna Gęściak-Wojciechowska.

Nowością jest włączenie pikniku do ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej „Postaw na Rodzinę!”, zachęcającej między innymi do budowania prawidłowych relacji pomiędzy rodzicami i dziećmi, co w przyszłości procentuje mniejszym prawdopodobieństwem sięgania przez dzieci po używki.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, na rozmowy i po materiały edukacyjne!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także