Rodzinne zwiedzanie Królestwa Skarbnika

Kopalnia Soli Bochnia, ul. Campi 15, Bochnia mapa

niedziela 12.07.2020 do czwartek 16.07.2020

Rodzinna wizyta w Kopalni Soli Bochnia

Dla rodzin z dziećmi Kopalnia Soli Bochnia przygotowała wariant trasy turystycznej z Podziemną Ekspozycją multimedialną podczas którego cała uwaga skupi się na najmłodszych uczestnikach wycieczki.

Zwiedzający przeniosą się do niezwykłej krainy Skarbnika-opiekuna solnych podziemi, aby poznać legendę o tej tajemniczej postaci i odszukać skarb, którego strzeże.

Tajemnicza postać Bocheńskiego Skarbnika od lat wypatrywana jest przez pracujących górników i turystów odwiedzających kopalnię. Niewielu jest takich, którym udało się go spotkać. Pełna niespodzianek wyprawa solnymi korytarzami prowadzi młodych turystów wprost do spotkania z dobrym duchem kopalni. Warunkiem uczestnictwa jest zakup biletu dla osoby dorosłej i dowolnej ilości dzieci.

Trasa obejmuje zwiedzanie trasy turystycznej z Podziemną Ekspozyją Multimedialną, przejazd podziemną kolejką, spotkanie ze Skarbnikiem oraz ok. 30 minutowy pobyt w komorze Ważyn.

Trasa przeznaczona dla osób indywidualnych, rodzin z dziećmi, dzieci oraz ich opiekunów.

Rodzinne zwiedzanie Królestwa Skarbnika organizowane jest od poniedziałku do piątku o godz. 12:00, zjazd do kopalni szybem Campi, Bochnia ul. Campi 15

Informacja i rezerwacja:

Kopalnia Soli Bochnia – Biuro Obsługi Turystycznej
ul. Campi 15, 32-700 Bochnia

www.kopalnia-bochnia.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Kopalnia Soli Bochnia - Skarb światowego dziedzictwa UNESCO

Kopalnia Soli Bochnia - Skarb światowego dziedzictwa UNESCO

W Bochni, położonej zaledwie 40 km na wschód od Krakowa, znajdziemy najstarszą polską kopalnię soli kamiennej, która po blisko ośmiu wiekach eksploatacji zachwyca niepowtarzalnymi wyrobiskami oraz surowym, autentycznym charakterem. Dla turystów udostępnione są trzy trasy turystyczne …

Więcej

Adres:

ul. Campi 15, 32-700 Bochnia

Kontakt:

+48 14 6926752,; +48 14 615 24 60
biuro@kopalnia-bochnia.pl
http://www.kopalnia-bochnia.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:zabawazdrowie