Rodzinne zwiedzanie Królestwa Skarbnika

Rodzinne zwiedzanie Królestwa Skarbnika

Kopalnia Soli Bochnia
🗺 mapa
📅 środa 10.08.2022 do wtorek 16.08.2022
Rodzinne zwiedzanie Królestwa Skarbnika

Dla rodzin z dziećmi Kopalnia Soli Bochnia przygotowała wariant zwiedzania, podczas którego cała uwaga skupi się na najmłodszych uczestnikach wycieczki

rodzinne-zwiedzanie-krAlestwa-skarbnika

Wybierając ten wariant zwiedzania najstarszej kopalni soli w Polsce mali podróżnicy i ich opiekunowie przeniosą się do niezwykłej krainy Skarbnika – opiekuna solnych podziemi. Pełna niespodzianek wyprawa solnymi korytarzami prowadzi młodych odkrywców wprost do spotkania z dobrym duchem kopalni.

Trasa obejmuje zwiedzanie trasy turystycznej z Podziemną Ekspozycją Multimedialną, przejazd podziemną kolejką, spotkanie ze Skarbnikiem oraz ok. 30 minutowy pobyt w komorze Ważyn. Łączny czas pobytu w kopalni ok. 3 godz.

3

Rodzinne zwiedzanie Królestwa Skarbnika organizowane jest przez całe wakacje o godz. 12:00

Bilety do Kopalni można zakupić w kasie bezpośrednio przed zjazdem lub z wyprzedzeniem przez Internet. Zachęcamy do zakupu biletów ON-LINE. Posiadając taki bilet pomijacie kolejkę do kasy i macie gwarancję wejścia do kopalni o zaplanowanej godzinie. Bilety bilety on-line możecie kupić najpóźniej na dzień przed planowaną wizytą w kopalni.

Kopia-Rodzinne-zwiedzanie

Rodzinne zwiedzanie królestwa Skarbnika można też opłacić polskim bonem turystycznym w takim przypadku konieczna jest wcześniejsza rezerwacja pod nr telefonu +48 539 904 187

Kopalnia Soli Bochnia
ul. Campi 15, 32-700 Bochnia
tel. 14 692 67 52, 14 692 67 64
www.kopalnia-bochnia.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie