Rodzinne zwiedzanie: Białe Złoto – Dar Księżnej Kingi

Kopalnia Soli Bochnia
🗺 mapa
📅 piątek 26.01.2024 do niedziela 25.02.2024
Rodzinne zwiedzanie: Białe Złoto - Dar Księżnej Kingi
PODCZAS FERII ZIMOWYCH 2024, W TERMINIE OD 12 LUTEGO DO 25 LUTEGO 2024 R. ZAPRASZAMY CODZIENNIE NA SPECJALNY, RODZINNY WARIANT ZWIEDZANIA KOPALNI.

Rodzinne zwiedzanie „Białe złoto — Dar Księżnej Kingi” nie będzie zwykłym zwiedzaniem. Wybierając ten program wizyty w kopalni, mali podróżnicy i ich opiekunowie przeniosą się w czasie, aby poznać okoliczności odkrycia soli kamiennej w Polsce. Podróż w czasie będzie konieczna, aby osobiście spotkać węgierską królewnę.

Dlaczego sól była kiedyś bardzo droga? Czy sól służy tylko do solenia? To tylko nieliczne pytania, na które odpowiedzi udzieli Wam sama Księżna Kinga!

W programie nie zabraknie też stałych elementów zwiedzania, jakimi są Podziemna Ekspozycja Multimedialna, przejazd podziemną kolejką i około 30-minutowy pobyt w Komorze Ważyn (to tam znajduje się boisko sportowe, mini plac zabaw i punkt gastronomiczny). Łączny czas pobytu w kopalni wraz ze zjazdem i wyjazdem zajmie około 3 godz.

Kopalnia Soli Bochnia – jak kupić bilety?

Bilety do Kopalni można zakupić w kasie bezpośrednio przed zjazdem lub z wyprzedzeniem przez Internet. Zachęcamy do zakupu biletów ON-LINE:  https://kopalnia-bochnia.pl/ebilety/Posiadając taki bilet pomijacie kolejkę do kasy i macie gwarancję wejścia do kopalni o zaplanowanej godzinie. Pamiętajcie, że bilety on-line możecie kupić najpóźniej na dzień przed planowaną wizytą w kopalni.

Kopalnia Soli Bochnia, ul. Campi 15, 32-700 Bochnia

tel. 14 692 67 52, 14 692 67 54, biuro@kopalnia-bochnia.pl

www.kopalnia-bochnia.pl

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

zdj 3 oferta kinga www zdjęcie kinga 2 do oferty www

 

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent