Rodzinne zawody pływackie Fregata Family Cup 2018

Miejsce wydarzenia: Termy Maltańskie w Poznaniu

Data wydarzenia: niedziela 10.06.2018

Rodzinne zawody pływackie Fregata Family Cup 2018

Wystarczy przepłynąć jedną długość basenu, aby zdobyć medal i poczuć atmosferę profesjonalnych zawodów pływackich. W niedzielę 10 czerwca w Termach Maltańskich w Poznaniu kilkaset dzieci i rodziców weźmie udział we Fregata Family Cup. Zapisy na imprezę już trwają!

Tego nie można przegapić! Fregata Family Cup to największe w Poznaniu rodzinne amatorskie zawody pływackie organizowane przez Szkołę Pływania Fregata Swimming. Co roku w Termach Maltańskich do rywalizacji przystępuje ok. 500 dzieci i dorosłych, a na trybunach zasiada ok. 1,5 tys. kibiców. Każdy zawodnik otrzymuje pakiet startowy z koszulką i upominkami od sponsorów, pamiątkowy medal, a najlepsi także puchary i nagrody rzeczowe.

Celem imprezy jest popularyzacja nauki pływania wśród poznaniaków, zarówno tych młodszych – dzieci, jak i starszych – ich rodziców, a także promocja zdrowego i aktywnego trybu życia. W zawodach startują zarówno dzieci rozpoczynające swoją przygodę z pływaniem jak i już potrafiące pływać. Aby umożliwić start wszystkim dzieciom, także tym które dopiero uczą się pływania, rozgrywane są również konkurencje z tzw. przyborem (np. z motylkami).

Dla wielu maluchów Fregata Family Cup to pierwsza w życiu okazja, aby wystartować w profesjonalnie przygotowanych zawodach sportowych – z obsługą sędziowską, medalami i pucharami wręczanymi na podium. Od takich wydarzeń można rozpocząć wielką przygodę z pływaniem!

Fregata Family Cup to impreza sportowa o charakterze rodzinnym, dlatego – jak co roku – odbędą się również sztafety rodzinne, podczas których startować będą rodzic wraz z dzieckiem.

W niedzielę 10 czerwca cały Poznań pływa z Fregatą Swimming! Polecamy!

Zapisy na zawody i szczegółowy program wydarzenia na www.fregata.com.pl

Uwaga! Uczestnik zawodów nie może być zrzeszony w żadnym klubie sportowym i nie może posiadać licencji zawodnika (nie może być aktywnym członkiem UKS sekcji pływackiej).

Konkurencje:

Każdy uczestnik może płynąć dowolnym stylem pływackim. Dzieci najmłodsze (rocznik 2011 i młodsi) mogą płynąć samodzielnie lub wykorzystać do pomocy przybór pływacki: „motylki”, deskę, „makaron”. Zawodnicy startują wg poniższych kategorii wiekowych:

– rocznik 2012 i młodsi – 25 m stylem dowolnym z przyborem lub bez

– rocznik 2011-2010 – 25 m stylem dowolnym

– rocznik 2009-2008 – 25 m stylem dowolnym

– rocznik 2007-2006 – 50 m stylem dowolnym

– rocznik 2005-2000 – 50 m stylem dowolnym

– dorośli: rocznik 1999 i starsi – 50 m stylem dowolnym

– sztafeta rodzinna – 2 x 25 m stylem dowolnym

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Fregata_logo

Szkoła Pływania Fregata Swimming

Największa w Wielkopolsce szkoła pływania, która od 20 lat nieprzerwanie prowadzi działalność w Poznaniu i okolicy. Obecnie zajęcia Fregaty odbywają się na pięciu basenach: Termy Maltańskie, Basen Lechicka, Basen Daszewice, Posnania, Olimpia.

W ofercie Fregaty Swimming …

Więcej

Adres:

Fregata Swimming sp. z o. o.
ul. Termalna 1
61-028 Poznań


Kontakt:

(61) 875 95 27
info@fregata.com.pl
http://www.fregata.com.pl
facebook

Gwiazdkowe prezenty od 5.10.15.

Zobacz także