Rodzinne zajęcia w Klubie Karino

📅 czwartek 19.04.2018
1 zł od osoby dorosłej/zajęcia
Karino - Klub rodziców

Zapowiedzi wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta:

19.04. GODZ. 16.00-17.30, KLUB RODZICÓW: AKTYWNY MALUCH

Klub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4)

Zajęcia opierają się na grach i zabawach ogólnorozwojowych, poprawiających koordynację i motorykę dzieci. Ich celem jest poprawa ogólnej sprawności fizycznej najmłodszych i wypracowania zdrowych nawyków ruchowych.  Zajęcia, prowadzone przez Monikę Kazanowską, to połączenie dobrej zabawy z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi, wspomagającymi prawidłowy rozwój dzieci.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

19.04. GODZ. 17.30-18.30, KLUB RODZICÓW: ZABAWY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Klub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4)

Nauka przez zabawę to czysta przyjemność! Nieszablonowe metody edukacji świetnie sprawdzają się przy poznawaniu języków obcych. Piosenki, wierszyki i rymowanki są doskonałym punktem wyjścia do wprowadzania i utrwalania zwrotów, wyrazów a nawet struktur gramatycznych. Piosenki najlepiej łączyć z aktywnością fizyczną, by zaspokoić dzieciom ich naturalną potrzebę ruchu. Zajęcia organizowane w ramach Klubu Rodziców. Prowadzący Paula Chmiela.

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

19.04.  GODZ. 20.30-21.30, ZUMBA DLA RODZIN

Klub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Truskawkowa 4)

Klub Karino zaprasza na zajęcia z cyklu Klubowa Skarbnica Rodzinna, prowadzone przez Kamila Nowaka. Zumba to trening aerobowy w rytm latynoskiej muzyki. To połączenie tańca z ćwiczeniami fizycznymi, przez co aktywność staje się dobrą zabawą. Zajęcia zumby pozytywnie wpływają na kondycję i zdrowie człowieka: dotleniają organizm, zapobiegają schorzeniom układu krążenia i obniżają poziom stresu. Zajęcia organizowane w ramach Klubu Rodziców.