Rodzinne weekendy z WTL-em – Ojeja! albo o dziewczynce, która nie znała własnego imienia

Wrocławski Teatr Lalek mapa

sobota 06.03.2021 do niedziela 07.03.2021

25

Ojeja! albo o dziewczynce, która nie znała własnego imienia

Poznajcie Ojeję – dziewczynkę z wyjątkowym talentem do wpadania w kłopoty, a także jej ojca Wysiła – wynalazcę, pracującego nad Wielką Teorią Wszystkiego (ale nie potrafiącego sobie poradzić z własną córką).

Ojeja i Wysił to bohaterowie naszej prapremiery „Ojeja! albo o dziewczynce, która nie znała własnego imienia” wg tekstu i w reżyserii duetu Maria Wojtyszko i Jakub Krofta. Na spotkanie z nimi zapraszamy na naszą Dużą Scenę już od najbliższej soboty.

OJEJA! albo o dziewczynce, która nie znała własnego imienia (6+)
Premiera: 6.03.2021 | 17:00
Kolejne przedstawienia: 7,12,13,14.03.2021

Wysił Paradygmat jest uczonym, który pracuje nad Wielką Teorią Wszystkiego. Głęboko wierzy w to, że każdą rzecz na tym świecie da się ulepszyć. Niestety jego własna córka Ojeja jest tego żywym zaprzeczeniem. Dziewczynka od lat bezskutecznie próbuje zdać do drugiej klasy. Ze zmartwienia serce Wysiła pęka. Ojeja, rozumiejąc, że to ona jest przyczyną trosk ojca, postanawia opuścić dom i udać się po pomoc do Wielkiego Medyka Wszemistrza. Wysił wie, że córka może sobie bez niego nie poradzić, dołącza więc do niej i wspólnie wyruszają na wyprawę aż do samej stolicy w nadziei, że Wszemistrz uleczy dziewczynkę.
Czy szalona eskapada ojca i córki przez lasy, miasta i bezludne wyspy, przez krainy krasnali, syren i piratów doprowadzi bohaterów do celu? I czy wpłynie na ich wzajemną relację?

Pracy nad przedstawieniem towarzyszy seria filmów prezentujących twórców i dokumentujących proces powstawania premiery, które publikowane są w mediach społecznościowych i na stronie internetowej Wrocławskiego Teatru Lalek

Zapraszamy !

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wrocławski Teatr Lalek

Wrocławski Teatr Lalek

Wrocławski Teatr Lalek ma w swoim repertuarze adaptacje utworów z kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej (m.in. powieści Astrid Lindgren i Tove Jansson) oraz najpopularniejszych baśni. Gra jednak nie tylko klasykę. Ostatnie premiery to w większości …

Więcej

Adres:

pl. Teatralny 4
50-051 Wrocław


Kontakt:

71 335 49 01
sekretariat@teatrlalek.wroclaw.pl
http://www.teatrlalek.wroclaw.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:teatrWalentynki