Rodzinne weekendy z WTL-em – Drobnostki

Wrocławski Teatr Lalek mapa

niedziela 04.06.2023

Rodzinne weekendy z WTL-em - Warsztaty

Zapraszamy na nowe cykle warsztatowe:

Drobnostki
Twórcze spotkania z przyrodą i otaczającym światem, adresowane do dzieci w wieku 3-5 lat i 6-8 lat i bliskich im dorosłych, dostosowane do potrzeb odbiorców z niepełnosprawnością wzroku lub słuchu.
4 czerwca, godz. 11:30 (3-5) i 13:30 (6-8)

A co to?
Cykl przygód teatralno-muzyczno-migowych dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat i bliskich im dorosłych. Punktem wyjścia każdej przygody jest materiał lub przedmiot obecny w każdym domu, który staje się inspiracją i punktem wyjścia do działań: z gestem, ruchem, dźwiękiem.

Hulaj dusza
Przestrzeń swobodnej twórczości i wyrażania siebie w różnych dziedzinach sztuki, na którą zapraszamy dzieci w wieku 8-12 lat (z osobami towarzyszącymi), w tym uczestników z niepełnosprawnością intelektualną lub w spektrum autyzmu.

Boczne drzwi do teatru
Unikalne zaproszenie do świata teatru dla dzieci w wieku powyżej 6 lat i ich rodzin. Podczas zajęć wejdziemy do niedostępnych na co dzień teatralnych przestrzeni, porozmawiamy z przedstawicielami teatralnych zawodów i sami spróbujemy zostać akustykami, konstruktorami, twórcami charakteryzacji.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wrocławski Teatr Lalek

Wrocławski Teatr Lalek

Wrocławski Teatr Lalek ma w swoim repertuarze adaptacje utworów z kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej (m.in. powieści Astrid Lindgren i Tove Jansson) oraz najpopularniejszych baśni. Gra jednak nie tylko klasykę. Ostatnie premiery to w większości …

Więcej

Adres:

pl. Teatralny 4
50-051 Wrocław


Kontakt:

71 335 49 01
sekretariat@teatrlalek.wroclaw.pl
http://www.teatrlalek.wroclaw.pl
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:teatrwarsztaty