Rodzinne weekendy w WTL – A co to?

Wrocławski Teatr Lalek mapa

niedziela 09.07.2023

Boczne drzwi do teatru

Zapraszamy na nowe cykle warsztatowe:

Drobnostki
Twórcze spotkania z przyrodą i otaczającym światem, adresowane do dzieci w wieku 3-5 lat i 6-8 lat i bliskich im dorosłych, dostosowane do potrzeb odbiorców z niepełnosprawnością wzroku lub słuchu.

A co to?
Cykl przygód teatralno-muzyczno-migowych dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat i bliskich im dorosłych. Punktem wyjścia każdej przygody jest materiał lub przedmiot obecny w każdym domu, który staje się inspiracją i punktem wyjścia do działań: z gestem, ruchem, dźwiękiem.
9 lipca, godz. 11:30 i 13:30

Hulaj dusza
Przestrzeń swobodnej twórczości i wyrażania siebie w różnych dziedzinach sztuki, na którą zapraszamy dzieci w wieku 8-12 lat (z osobami towarzyszącymi), w tym uczestników z niepełnosprawnością intelektualną lub w spektrum autyzmu.

Boczne drzwi do teatru
Warsztaty zapoznające z kulisami pracy w teatrze dla dzieci w wieku 6+. Boczne drzwi do teatru to cykl warsztatowych spotkań, prowadzonych przez pracowników Wrocławskiego Teatru Lalek. Każde z nich jest poświęcone innemu obszarowi pracy w teatrze: scenografii, muzyce, sztuce lalkarskiej, reżyserii światła, dźwięku – i nie tylko. Gospodarzami kolejnych spotkań są pracownicy Wrocławskiego Teatru Lalek – przedstawiciele różnych teatralnych zawodów, którzy pokażą Wam swoje miejsca pracy, zazwyczaj ukryte przed oczami widzów, i odpowiedzą na Wasze pytania. Druga część zajęć to czas na zabawę i twórcze wyzwania, inspirowane tematem spotkania.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wrocławski Teatr Lalek

Wrocławski Teatr Lalek

Wrocławski Teatr Lalek ma w swoim repertuarze adaptacje utworów z kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej (m.in. powieści Astrid Lindgren i Tove Jansson) oraz najpopularniejszych baśni. Gra jednak nie tylko klasykę. Ostatnie premiery to w większości …

Więcej

Adres:

pl. Teatralny 4
50-051 Wrocław


Kontakt:

71 335 49 01
sekretariat@teatrlalek.wroclaw.pl
http://www.teatrlalek.wroclaw.pl
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:teatrwarsztaty