Rodzinne Wędrówki

sobota 24.09.2016

10 zł

Rodzinne Wędrówki

Zapraszamy dzieci i rodziców na wycieczki krajoznawcze „Rodzinne Wędrówki”. Przemierzamy i odkrywamy piękne okolice Krakowa.

Podczas spacerów opowiadamy o ciekawostkach historycznych i przyrodniczych. Aparat fotograficzny, dobre buty oraz humor, to wszystko, aby spędzić wspaniale sobotnie przedpołudnie. Nie wędruj palcem po klawiaturze, rusz z nami, bo ruch to zdrowie!

Zarezerwuj swój czas już 24 września 2016 – Wycieczka do Dworu i zespołu parkowego w Modlnicy. W programie zwiedzanie drewnianego renesansowego kościółka w Modlnicy oraz spacer do Tomaszowic.

Prowadzący: Dorota Kozłowska – Buczek, organizator wycieczek edukacyjnych dla szkół, warsztatów ekologicznych, wycieczek dla rodzin.
Karnet rodzinny: 10 zł
Zapisy i informacje: tel. 12 421 29 87 lub 730 228 421

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Rodzinne Wędrówki

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży jest placówką wychowania pozaszkolnego Gminy Miejskiej Kraków prowadzącą wszechstronną działalność edukacyjną, kulturalną i wychowawczą w formach stałych, okresowych i okazjonalnych. Oferta Centrum skierowana jest do dzieci, młodzieży oraz środowiska lokalnego bliższego …

Więcej

Adres:

ul. H. Wietora 13/15
31-067 Kraków


Kontakt:

(12) 430-50-90
biuro@sckm.krakow.pl
http://www.sckm.krakow.pl
facebook

Zobacz także