Weleda
Weleda Baby

Rodzinne Warsztaty: Skąd się wzięły zwyczaje świąteczne

Dom Kultury Rembertów, Al. Komandosów 8
🗺 mapa
📅 niedziela 02.12.2018
bezpłatne
Rodzinne Warsztaty: Skąd się wzięły zwyczaje świąteczne

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty, podczas których dowiecie się skąd się wzięły zwyczaje świąteczne, zagracie w świąteczne gry, zrobicie własny kalendarz adwentowy i wieniec wigilijny.

Powoli zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Czas krzątania i przygotowywania, ubierania choinki, gotowania świątecznych dań, obdarowywania prezentami. Ale czy wiecie skąd się wzięły te wszystkie zwyczaje? Jeśli chcecie poznać ich historie, a przy okazji pobawić się z nami w rozwiązywanie świątecznych zagadek i poszukiwanie tajemniczych wskazówek oraz ukrytych przedmiotów, to serdecznie zapraszamy na nasze warsztaty. Na naszym spotkaniu wykonamy też kalendarze adwentowe, które wszystkie dzieci będą mogły wziąć do domu i wykorzystać podczas grudniowego oczekiwania na Święta. Zrobimy też wieńce wigilijne, którymi będziecie mogli ozdobić swoje świąteczne stoły. Jeśli lubicie wspólną zabawę, zagadki i ciekawe opowieści to serdecznie zapraszamy!

Na warsztaty zapraszamy całe rodziny: rodziców, dziadków, ciocie, wujków z dziećmi w wieku 5-9 lat.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.
Obowiązują zapisy pod mailem: warsztaty@fundacjaopus.pl. W tytule maila prosimy wpisać nazwę warsztatów („Zwyczaje świąteczne”), a w treści podać imiona zgłaszanych osób (zarówno dzieci, jak i dorosłych) oraz kontaktowy numer telefonu. Osobom, które zostaną zapisane na zajęcia wyślemy maila z potwierdzeniem.

Gdzie: Dom Kultury Rembertów, Al. Komandosów 8
Kiedy: niedziela, 2 grudnia, godz. 11.00-13.15

Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Rodzinne wędrówki przez tradycje świąteczne”, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.

244 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent