Rodzinne warsztaty: Jak kiedyś obchodzono Boże Narodzenie

Samogłoska - Miejsce Aktywności Lokalnej, ul. Samogłoska 9a mapa

piątek 07.12.2018

bezpłatne

Rodzinne warsztaty: Jak kiedyś obchodzono Boże Narodzenie

Czy wiecie jak kiedyś obchodzono Boże Narodzenie i skąd się wzięły zwyczaje świąteczne? Jeśli chcecie poznać historie związane ze świętami, a przy okazji pobawić się z nami w rozwiązywanie zagadek i poszukiwanie ukrytych przedmiotów, to serdecznie zapraszamy na nasze rodzinne warsztaty.

Podczas zajęć zrobimy własne kartki świąteczne i ozdoby choinkowe, wybierzemy migdałowego króla, rozwiążemy zagadki o wigilijnych potrawach i poszukamy ukrytych, świątecznych obrazków.

Na warsztaty zapraszamy całe rodziny: rodziców, dziadków, ciocie, wujków z dziećmi w wieku 5-9 lat. 
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona.

Obowiązują zapisy pod mailem: warsztaty@fundacjaopus.pl. W tytule maila prosimy wpisać nazwę warsztatów („Warsztaty Samogłoska”), a w treści podać imiona zgłaszanych osób (zarówno dzieci, jak i dorosłych) oraz kontaktowy numer telefonu. Osobom, które zostaną zapisane na zajęcia wyślemy maila z potwierdzeniem.

Gdzie: Samogłoska – Miejsce Aktywności Lokalnej, ul. Samogłoska 9a (wejście od strony ulicy Balaton, budynek na terenie szkoły)

Kiedy: piątek, 7 grudnia, godz. 17.00-19.15
Uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych oraz wizerunku.
Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Rodzinne wędrówki przez tradycje świąteczne”, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także