Rodzinne warsztaty fotograficzno-plastyczne z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Rodzinne warsztaty fotograficzno-plastyczne z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Strefa Kultury Otwartej, ul. Jagiellonki 4
🗺 mapa
📅 niedziela 19.01.2020
Rodzinne warsztaty fotograficzno-plastyczne z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka
W niedzielę 19 stycznia Strefa Kultury Otwartej czyli dom kultury na Olechowie zmieni się w rodzinną pracownię fotograficzną. Okazją ku temu jest zbliżający się Dzień Babci i Dzień Dziadka. Wspólna zabawa przy tworzeniu pracy plastycznej dostarczy dzieciom i dorosłym niezapomnianych wrażeń, a jej efektem będzie wyjątkowa pamiątka – artystyczna fotografia rodzinna.

Wizerunek Babci i Dziadka w ostatnich latach bardzo się zmienił. Babcie w większości nie są już staruszkami robiącymi szalik na drutach. Nie zmieniło się jednak to, że dziadkowie to wciąż jedne z najważniejszych postaci życia rodzinnego i dla wnuków są najlepsi na świecie. Rodzice przecież są od wychowania, a dziadkowie…. od rozpieszczania! Ażeby podkreślić rolę dziadków w życiu dzieci, z okazji ich święta Strefa Kultury Otwartej na Olechowie przygotowała artystyczne warsztaty.

Ten wyjątkowy dzień pozostanie na wiele lat w pamięci uczestników wydarzenia dzięki wspólnie wykonanej fotografii – komentuje koordynatorka wydarzenia, Edyta Zajdlic. Po latach można będzie spojrzeć na rodzinne zdjęcie, dostrzec emocje, które wspólnie przeżywaliśmy i uczucia, którymi bliscy nas obdarzali. Osoby, które nie lubią oglądać siebie na zdjęciach, nie muszą się niczego obawiać. Dzięki technice kolażu będzie można nadać zdjęciom wyjątkowy i pełen fantazji charakter.

Wydarzenie jest otwarte również dla rodziców wraz z dziećmi. Każda okazja jest przecież dobra do wzmacniania rodzinnych więzi.

19.01 niedziela godz. 12.30
„Z rodziną najlepiej – nie tylko na zdjęciu”
Międzypokoleniowe warsztaty fotograficzno-plastyczne.
Miejsce: Strefa Kultury Otwartej, ul. Jagiellonki 4
filia Ośrodka Kultury Górna
Wstęp: wolny

Więcej informacji:
https: www.olechow.gorna.pl
https://www.facebook.com/StrefaKulturyOtwartej/

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie