Fabryka Norblina
📅 sobota 18.12.2021 do niedziela 19.12.2021
Rodzinne Święta w Fabryce Norblina
Największe świąteczne przeboje, baśniowy koncert  z kolażem musicalowym, kreatywne warsztaty dla dzieci i młodzieży, a do tego goście specjalni – gwiazda polskiego dubbingu Kasia Łaska oraz charyzmatyczny Nick Sinckler, który podczas Christmas Koncertu zaczaruje publiczność świątecznymi hitami. Wszystko to w klimatycznych wnętrzach Fabryki Norblina, która z okazji zbliżającej się Gwiazdki zaprasza na weekend pełen niezapomnianych świątecznych atrakcji. Nie zabraknie oczywiście Świętego Mikołaja, z którym najmłodsi będą mogli spotkać się zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. Dodatkowo, w Fabryce Norblina już od 17 grudnia oglądać można wystawę fascynujących samochodów – od kultowych dzieł sprzed kilku dekad po najnowsze auta.

BAJKOWE HITY, CHRISTMAS KONCERT I DZIEWCZYNKA Z ZAPAŁKAMI
Mam tę moc”, „Chcę uwierzyć snom”, “Can you feel the love tonight” czy “I’m a believer” – te przeboje znają wszyscy! Zaśpiewajmy je wspólnie raz jeszcze, tym razem z Kasią Łaską, czyli filmowym głosem Elsy z „Krainy Lodu”. W nagrodzonym Oscarem oraz Złotym Globem filmie Disney’a “Kraina Lodu” Kasia Łaska zaśpiewała jako Elsa piosenkę “Mam tę moc”, a kilka lat później wykonała “Chcę uwierzyć snom” z filmu “Kraina lodu 2”. W 2020 roku zaśpiewała ten utwór podczas Oscarowej Gali. Na bajkowy koncert Kasi Łaskiej w towarzystwie wokalisty Łukasza Talika, Fabryka Norblina zaprasza 18 grudnia (sobota) o godzinie 16:00 w Food Town. Wstęp wolny.

To dopiero początek weekendowych muzycznych atrakcji. W sobotni wieczór o godzinie 21:00 w Food Town startuje Christmas Koncert, podczas którego posłuchać będzie można koncertu Nicka Sincklera, a także piosenek w wykonaniu samej publiczności w świątecznym karaoke. Fabrykę Norblina wypełnią takie hity jak „Jingle Bells”, „Santa Claus is coming to town” czy “Almost home”. Sobotni, świąteczny wieczór zwieńczy pierwszy w Fabryce Norblina Jam Session, który poprowadzi zespół muzyków instrumentalistów w składzie: Lena Romul – chórek, Tomasz Mądzielewski – perkusja, Artur Twarowski – gitara, Błażej Chochorowski- bass, Michał Jurkiewicz – piano, Jarek Kaczmarczyk – saksofon, Ignacy Wendt – trąbka, Bartek Pająk – instrumenty perkusyjne. Na Jam Session Fabryka Norblina zaprasza o godzinie 22:00. Z kolei w niedzielne popołudnie (19 grudnia) o godzinie 16:00 w Fabryce Norblina zobaczyć będzie można niezwykłe przedstawienie – musicalową baśń o „Dziewczynce z zapałkami” H.Ch. Andersena w wykonaniu artystów: Natalii Kujawy, Marii Tyszkiewicz i Filipa Karasia. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

TAJNIKI DUBBINGU I PUNCOWANIE BOMBEK
Najbliższy weekend w Fabryce Norblina upłynie także pod znakiem kreatywnych warsztatów. Tych, którzy chcą poznać podstawy pracy aktora dubbingowego, dowiedzieć się, jak przebiega nagranie, jak odczytywać tekst i współpracować z reżyserem i realizatorem dźwięku – zapraszamy na spotkanie. Warsztaty z dubbingu dla dzieci i młodzieży poprowadzi Kasia Łaska, która użyczyła swojego głosu wielu postaciom z filmów i seriali animowanych takich jak: „Frozen”, „Mała Syrenka”, „Wielki Powrót Piotrusia Pana”, „Koko Smoko”, „Kumple Z Dżungli”, „Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska”, czy „Piękna i Bestia”. Warsztaty podzielone będą na grupy wiekowe: w sobotę (18 grudnia) w godzinach 10:00 – 12:30 odbędą się zajęcia dla dzieci w wieku 9 – 11 lat, natomiast w niedzielę (19 grudnia) tajniki dubbingu z Kasią Łaską odkrywać będą trzy grupy wiekowe: 12 – 14 lat oraz ponownie 9 – 11 lat w godzinach 10:00 – 12:30, natomiast młodzież w wieku 15 – 18 lat zapraszamy w godzinach 13:00 – 15:30.

Rodzinne Święta w Fabryce Norblina

Bombki, które powstają przy pomocy młotków, kleszczy i nożyc do blachy? W Fabryce Norblina wszystko jest możliwe. Na warsztaty, podczas których ozdoby choinkowe wykonamy z metali szlachetnych, zapraszamy w najbliższą sobotę (18 grudnia) w godzinach 11:00 – 14:00. Natomiast w niedzielę (19 grudnia) w tych samych godzinach spotykamy się w strefie śniadaniowej Food Town by wykonać ozdoby świąteczne metodą stringArt, jednak w nieco innej odsłonie. Bombki i inne dekoracje zamiast z nici wyplatać będziemy z drutu, dzięki czemu zapoznamy się z różnymi rodzajami metali jak miedź, mosiądz i cynkowana stal.

Rodzinne Święta w Fabryce Norblina

Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy, których dokonywać można na stronie https://fabrykanorblina.pl/rodzinne-swieta/#rezerwacja

HARMONOGRAM
Sobota 18.12 KINOGRAM