Rodzinne Spotkania z kinem MUZA: Sekretne życie słoni wg. Walta Disneya

Sala Widowiskowo - Koncertowa Muza, Warszawska 2, Sosnowiec mapa

sobota 22.06.2019

10

Rodzinne Spotkania z kinem MUZA: Sekretne życie słoni wg. Walta Disneya

Powitajmy razem wakacje! Projekcja filmu DUMBO oraz fascynujące historie o słoniach opowie Daria Kroczek z Chorzowskiego ZOO.

DUMBO

reż. Tim Burton | USA 2019 | 106`

Aktorska adaptacja ukochanej przez widzów animacji Disneya. Poruszająca opowieść o sile rodziny i marzeń, oraz o tym, jak cenną wartością może być odmienność. Właściciel podupadającego cyrku zatrudnia byłego artystę do opieki nad nowonarodzonym słonikiem, wyśmiewanym z powodu ogromnych uszu. Kiedy okazuje się, że Dumbo potrafi latać, cyrk zaczyna odnosić niezwykłe sukcesy. Sielanka jednak nie trwa długo…

kategoria wiekowa: 6+

Tajemnicze życie słoni

Daria Kroczek – biotechnolog, nauczyciel biologii i przyrody, terapeuta SI. Entuzjastka niekonwencjonalnych metod nauczania. Na co dzień pracownik działu edukacji Śląskiego Ogrodu Zoologicznego. Prywatnie miłośniczka polskiej przyrody, górskich wędrówek i polskiego folkloru.

Czy wiesz, że dorosły słoń potrafi unieść za pomocą trąby ciężar nawet 350 kg? Mimo tego, słonie posługują się nią bardzo zręcznie zrywając źdźbła trawy. Podczas spotkania przed seansem odkryjemy te i inne mniej lub bardziej znane fakty z życia największych ssaków lądowych. Poznamy także bliżej ich życie codzienne i zastanowimy się co możemy zrobić aby uchronić je przed wyginięciem.

Bilety

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Kiepura Logo

Miejski Klub im. Jana Kiepury w Sosnowcu

Podstawowym zadaniem i celem placówki było i jest krzewienie kultury muzycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.Cel ten jest wytrwale realizowany poprzez stałe organizowane cyklicznych audycji muzycznych dla dzieci, otwartych koncertów muzyki poważnej. W bogatej ofercie placówki …

Więcej

Adres:

41-200 Sosnowiec
ul. Będzińska 6


Kontakt:

032 291-39-48
klub@kiepura.pl
http://www.kiepura.pl

Zobacz także