Muszę robic wiele rzeczy na raz, pełnić jednocześnie rolę mamy, pracownika, szkoleniowca, społecznika, kucharki, stylistki, etc.
A jak to jest z Wami? Co robicie żeby z wszystkim się wyrobić? A może to  sposób na życie? Pogadamy przy ciachu, a dzieciaki (jezeli je zabierzecie) będą mogły w drugim pokoju poznać tajemnice ośmiornic – tych prawdziwych:)

Chciałabym zaprosić Was – mamy, tatusiów, dzieci – na pierwsze spotkanie popołudniowe które odbędzie się 28 października (czwartek) w XIII Ogrodzie Jordanowskim (ul. Bytnara Rudego 15a). Start 18.00, end 20.00

www.klubmam.org

Zauważyć dziecko

Bezpłatny mini-kurs e-mailowy · 5 dni

Krzyczę, chociaż kocham.

5 lekcji, które pomogą Ci zrozumieć, skąd biorą się Twoje reakcje wobec dziecka — i co możesz z nimi zrobić.

Zapisz się za darmo →

768 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent