Rodzinne rysowanie

Muzeum Warszawy, rynek Starego Miasta 28-42 mapa

sobota 25.05.2019

Rodzinne rysowanie

Twórcza zabawa dla całych rodzin! Nie trzeba być mistrzem rysunku, wystarczą chęci i gotowość podjęcia nowych wyzwań. Na zajęciach panuje kameralna atmosfera, wspólnie ćwiczymy uważną obserwację oraz poznajemy różne techniki rysunkowe. Naszymi modelami są rzeczy warszawskie – rzeźby, obrazy, medale i inne przedmioty. Zachęcamy opiekunów do wzięcia udziału w zajęciach razem z dziećmi. Uczestnicy otrzymują do dyspozycji podstawowe materiały plastyczne (można przynieść własne). Dodatkowo w księgarni muzealnej można zakupić stylowy szkicownik oraz zestaw ołówków.

sob, 25.05.2019, 11:00–12:00

mw-logo muzeum warszawy

Muzeum Warszawy

Muzeum Warszawy to miejska placówka działająca w 11 lokalizacjach – składają się na nie: Muzeum Warszawskiej Pragi, Muzeum Woli, Centrum Interpretacji Zabytku, Muzeum Farmacji, Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry, Muzeum Drukarstwa, Muzeum Ordynariatu Polowego, Korczakianum, …