Rodzinne rysowanie

Data wydarzenia: sobota 25.08.2018

Wstęp: 10

Rodzinne rysowanie

Twórcza zabawa dla całych rodzin! Nie trzeba być mistrzem rysunku, wystarczą chęci i gotowość podjęcia nowych wyzwań. Na zajęciach panuje kameralna atmosfera, wspólnie ćwiczymy uważną obserwację oraz poznajemy różne techniki rysunkowe. Naszymi modelami są rzeczy warszawskie – rzeźby, obrazy, medale i inne przedmioty. Zachęcamy opiekunów do wzięcia udziału w zajęciach razem z dziećmi. Uczestnicy otrzymują do dyspozycji podstawowe materiały plastyczne (można przynieść własne). Dodatkowo w księgarni muzealnej można zakupić stylowy szkicownik oraz zestaw ołówków.

25.08.2018 godz. 11.00

WARSZTAT : RODZINNE RYSOWANIE

Muzeum Warszawy, RYNEK STAREGO MIASTA 28-42 WARSZAWA

REZERWACJA <<<KLIKNIJ>>>